Druk Cyfrowy, Nowości

Rozwiązania graficzne i najnowsze urządzenia wielofunkcyjne OKI na Fespa

Osoby odwiedzające stoisko OKI hala 9, stoisko Z31 – będą naocznymi świadkami światowej premiery. OKI zaprezentuje na żywo innowacyjny system graficzny – efekt najnowszych prac rozwojowych i światową nowość w zakresie nadruków na kolorowych i ciemnych nośnikach.

Kolejną nowością OKI będą kolorowe urządzenia wielofunkcyjne A3, które zostaną wprowadzone na rynek jeszcze w maju tego roku. Zwiedzający będą mogli przyjrzeć się także drukarkom z białym tonerem OKI ES7411WT i OKI ES9420WT oraz pięciokolorowej drukarce A3 OKI ES9541dn z wymiennym piątym kolorem (toner biały lub przezroczysty). Na miejscu będzie można zobaczyć, jak pracuje ona z białym, jak i przezroczystym tonerem. Wszystkie maszyny będą dostępne dla gości stoiska, natomiast zespół fachowców OKI z przyjemnością odpowie na każde pytanie potencjalnych użytkowników i wszystkich zainteresowanych osób.

Drukarki z białym tonerem OKI ES7411WT i OKI ES9420WT przyspieszają i jednocześnie ułatwiają skomplikowane procesy drukarskie oraz pozwalają na znaczne oszczędności. Drukują one na biało na ciemnych nośnikach, a dzięki białemu nadrukowi, zapewniają znakomitą reprodukcję koloru wszystkich motywów kolorystycznych na nośnikach transparentnych, takich jak np. folie. Tym samym drukowanie wzorów na ciemnych koszulkach, jak również na wielu innych twardych powierzchniach, staje się dziecinnie łatwe. Dzięki technologii LED nadruki na foliach są natychmiast suche, odporne na zadrapania i wytrzymałe. Cyfrowe drukarki z białym tonerem zapewniają stale wysoką jakość druku, także na grubych lub trudnych do obróbki materiałach.

Szczególnym zainteresowaniem przemysłu graficznego powinna cieszyć się pięciokolorowa drukarka OKI ES9541dn. Pozwala on na drukowanie w całym spektrum barw w jednym kroku roboczym – z dodatkiem piątego koloru białego lub przezroczystego. Drukarka ta idealnie nadaje się jako komfortowe i tanie rozwiązanie dla realizacji błyszczącego efektu uszlachetniającego na wysokowartościowych ulotkach reklamowych lub zaproszeniach oraz dla całopowierzchniowego wydruku o żywych kolorach na różnych ciemnych lub transparentnych nośnikach. Dzięki temu szczególnie materiały takie jak bilety, kupony, świadectwa i inne ważne dokumenty można chronić przed sfałszowaniem za pomocą przezroczystego tonera, dającego odblask pod lampą UV. To szybka i prosta metoda sprawdzania, stosowana już m.in. przy zabezpieczaniu banknotów.

www.okieurope.com

KL