Nowości, Wielki Format

HP nagradza liderów sprzedaży

Z tegorocznego spotkania HP LARGE FORMAT GRAPHICS SUMMIT BARCELONA 2015 – Beyond the Limits, które odbyło się w dniach 20-23 kwietnia, Integart wrócił z nagrodą, która potwierdza jego pozycję jako lidera rynku w sprzedaży urządzeń HP w Polsce oraz Europie.

Integart otrzymał nagrodę za największy wzrost sprzedaży rok do roku (2013/2014) w Europie Środkowej i Wschodniej. Nagrodę, podczas uroczystego wieczoru w Barcelonie odebrali przedstawiciele firmy: Tadeusz Wilczek, Remigiusz Pokuciński oraz Daniel Latoszewski.

– HP jest bardzo zadowolone z naszych osiągnięć. Otrzymaliśmy tytuł leadera sprzedaży drukarek do 64’’ – HP LATEX s. 300. Nie tylko wykonaliśmy plan założony na 2014 rok, ale podwoiliśmy sprzedaż, która finalnie została zwiększona 2,3 razy. Udział HP w rynku maszyn 3,2 metra na koniec 2014 roku wynosi 60%. HP Latex 3000 rządzi! – mówi Tadeusz Wilczek

– Ogromne wrażenie na naszych Partnerach zrobił najnowszy Katalog, PORTFOLIO DOBRYCH WNĘTRZ – promujący najbardziej desigenrskie wnętrza wykonane w technologii HP Latex. Słysząc wypowiedzi: „Na całym świecie, wśród dystrybutorów HP, jest jedynie kilku, którzy daliby radę wykonać takie dzieło” – jesteśmy bardzo podbudowani docenieniem naszych kreatywnych działań oraz atencji i zaangażowania jakie wkładamy w umacnianie marki HP Latex na rynku – dodaje Beata Wrona, Kierownik Marketingu Integart Sp. z o.o.

www.integart.com.pl

KL