Druk Cyfrowy, Nowości

Thomas Seeber nowym wiceprezesem Oki Europe

Thomas Seeber dołączył do zespołu OKI Europe, by rozwijać kanał sprzedaży firmy.

Decyzja o powołaniu Thomasa Seebera do kadry zarządzającej Oki została ogłoszona ze skutkiem natychmiastowym. Dotychczas Seeber pracował w Matica Technologies, gdzie zajmował stanowisko wiceprezesa ds. sprzedaży globalnej w dziale druku. Wcześniej piastował funkcje kierownicze w Samsung Electronics i Lexmark International.

Pozyskanie Seebera oraz kilku innych wybitnych specjalistów jest częścią planu szerszej restrukturyzacji kadry zarządzającej Oki. Działania te mają pomóc firmie w osiągnięciu strategicznych celów biznesowych oraz przyczynić się do znaczącego wzrostu sprzedaży. Nominacje związane są z działaniami Oki, których celem jest rozwój przedsiębiorstwa w obszarach rozwiązań biurowych, druku profesjonalnego oraz rozwiązań poszczególnych wertykalnych dla różnych branż.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy powitać Thomasa w naszych strukturach – powiedział Terry Kawashima, dyrektor zarządzający Oki Europe Ltd. – Jestem pewien, że z jego osiągnięciami i doświadczeniem w dziedzinie zarządzania kanałem sprzedaży, nasz sukces w tym zakresie będzie jeszcze szybszy – dodał Kawashima.

Na nowym stanowisku Thomas Seeber odpowiedzialny będzie za kanał sprzedaży i marketing urządzeń oraz materiałów eksploatacyjnych w regionie EMEA. Jednym z jego zadań będzie praca nad strategią rozwoju zarówno na poziomie dystrybucji, jak i resellerów. Seeber będzie ściśle współpracował z resztą zespołu Oki Europe nad wytworzeniem synergii działań całego regionu i bardziej zharmonizowanego podejścia do rynku.

– Objęcie tej funkcji i dołączenie do zespołu Oki Europe to dla mnie przyjemność. Zdobyte przez lata doświadczenie w zarządzaniu kanałem dystrybucji z pewnością pomoże mi w osiągnięciu wyznaczonych celów. Już dziś wiem, że czeka nas w Oki świetlana przyszłość – powiedział Thomas Seeber.

www.okieurope.com

KL