Nowości, Wielki Format

AlumiGraphics – grafika podłogowa na wysokim poziomie

Importer DigitalBrothers, odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie na wykorzystanie do reklamy powierzchni poziomych o nierównym podłożu, wprowadza do swojej oferty nowość w kategorii grafika podłogowa.

AlumiGraphics to materiał na bazie aluminium przeznaczony do zadruku w technologii UV, SOLVENT, ECO-SOLVENT, LATEX. Jak informuje przedstawiciel firmy, materiał charakteryzuje się dużą odpornością na ścieranie, a dzięki specjalnej warstwie wierzchniej po zadrukowaniu nie ma konieczności laminowania grafik. AlumiGraphics dedykowany jest dla zastosowania na zewnątrz.

Dzięki aluminiowej bazie, aplikacja na nierównych podłożach jest łatwa i trwała, a materiał dopasowuje się do kształtu podłoża. Komfort aplikacji powiększa brak konieczności podgrzewania podłoża czy  materiału, co  znacznie skraca czas pracy. AlumiGraphics  występuje w dwóch rodzajach: GRIP (szorstki-błyszczący) do stosowania na asfalt, kostkę brukową czy beton oraz SMOOTH (gładki-matowy) do stosowania na ściany lub tam, gdzie możliwe odbicie światła nie jest pożądane.

www.digitalbrothers.eu

JK