Nowości, Wielki Format

Esko na wystawie FESPA 2015

Firma Esko planuje mocno zaznaczyć swoją obecność na wystawie FESPA 2015, która odbędzie się w Kolonii, w Niemczech, w dniach 18 22 maja br. Rozwiązania oferowane przez firmę Esko mają na celu wspieranie działalności w zakresie produkcji wszelkiego rodzaju oznaczeń i materiałów wystawowych w celu spełnienia obecnych złożonych wymogów produkcyjnych. Firma Esko będzie prezentować swoje produkty na wystawie na stanowisku R50 w hali nr 6.

– Stoły Kongsberg firmy Esko są dobrze znane w branży ze swojej wytrzymałości, elastyczności, wszechstronności i precyzji. Pięćdziesiąt lat doświadczenia w produkcji stołów tnących pozwoliło nam stworzyć najbogatszą ofertę wysokiej jakości rozwiązań dla wszystkich typów firm zajmujących się oznaczeniami i graficznymi materiałami wystawowymi. Bez wątpienia stoły Kongsberg będą w centrum uwagi na stanowisku firmy Esko podczas wystawy FESPA – komentuje Armand Gougay, wiceprezes firmy Esko ds. krajów z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

– Poza stołami zaprezentujemy wydajne i elastyczne rozwiązania w zakresie oprogramowania, które obsługują wszystkie aspekty produkcji oznaczeń, materiałów wystawowych oraz produktów wielkoformatowych. Zintegrowane, kompleksowe rozwiązanie od znanego, stabilnego i doświadczonego dostawcy, które wykorzystuje również elementy innych producentów, jest idealnym wyjściem dla każdego rodzaju przedsiębiorstwa – małego i dużego. Dokładnie takich produktów mogą oczekiwać od firmy Esko wszyscy odwiedzający wystawę FESPA 2015.

Po raz pierwszy w Europie firma zaprezentuje nowe rozwiązanie i-cut Production Console (iPC), które zarządza wszystkimi funkcjami stołów Esko Kongsberg. Dobry interfejs użytkownika jest kluczem do zapewnienia wydajnej, bezpiecznej pracy wysokiej jakości, a oferowany interfejs obsługi został opracowany w oparciu o doskonałe opinie użytkowników. Rozwiązanie iPC to nowy wymiar sterowania urządzeniem i wsparcia dla operatora dzięki doskonałemu projektowi oraz szeregowi logicznych funkcji przyjaznych dla użytkownika.
Na wystawie zaprezentowany zostanie również produkt Esko i-cut Suite – pakiet oprogramowania do obróbki w ramach przygotowania do druku i produkcji, który eliminuje błędy, zapewnia oszczędność czasu oraz zmniejsza ilość odpadów. Firma Esko przedstawi również programy do projektowania strukturalnego 3D materiałów wystawowych i innych elementów o nazwie ArtiosCAD i Studio, zapewniające użytkownikom dostęp do dedykowanych narzędzi ułatwiających projektowanie strukturalne, opracowywanie produktów, tworzenie wirtualnych prototypów oraz produkcję. Jednym z ekscytujących produktów prezentowanych przez firmę Esko będzie Automation Engine, który zarządza automatyzacją procesów roboczych w ramach przygotowania do druku. Dynamiczne procesy robocze od etapu projektowania do druku cyfrowego i dalszych operacji wykończeniowych są łatwe w konfiguracji i obsłudze. Rozwiązanie Automation Engine służy jako podstawa wszystkich operacji w ramach przygotowania do druku bez względu na ich wielkość.

W dziedzinie rozwiązań sprzętowych firma Esko zaprezentuje swoje najmniejsze i największe stoły Kongsberg z linii najbardziej wytrzymałych systemów cyfrowego wykańczania dostępnych na rynku. Produkt Kongsberg C jest perfekcyjnym, wielkoformatowym stanowiskiem do cyfrowego wykańczania, zapewniającym najwyższą możliwą wydajność pracy. Belka poprzeczna z materiałów kompozytowych z włóknem węglowym gwarantuje precyzję i wysoką wydajność w stopniu spotykanym tylko w produktach Esko. Drugi z prezentowanych stołów – Kongsberg V do obróbki oznaczeń i materiałów wystawowych – jest idealnym rozwiązaniem dla klientów poszukujących precyzyjnych stołów tnących wysokiej jakości do kreatywnych zastosowań. Jest to pierwszy z produktów zapewniających wykończenie w jakości typowej dla linii Kongsberg.
– Koncentrujemy się na opracowywaniu rozwiązań, które minimalizują konieczność inwestowania przez klientów w różne urządzenia do cyfrowego wykańczania w różnych zastosowaniach, dzięki czemu ich inwestycje można łatwiej uzasadnić oraz umożliwić im wejście na nowe rynki w miarę pojawiania się nowych możliwości – podsumowuje Armand Gougay.

– Na wystawie FESPA 2015 pokażemy odwiedzającym jak ważna jest kompleksowa produkcja, ponieważ nawet najmniejsze zmiany w ramach procesów roboczych mogą mieć znaczący wpływ na całość prowadzonych operacji.

www.esko.com

KL