Druk Cyfrowy, Nowości

Marcin Mirowski dyrektorem łódzkiego oddziału firmy DKS

W ostatnim czasie do grona pracowników firmy DKS Sp. z o. o. – jednego z dostawców w Polsce w zakresie produktów i usług związanych z drukowaniem, kopiowaniem i skanowaniem – dołączył Marcin Mirowski. Objął on stanowisko dyrektora jej łódzkiego oddziału.

DKS Sp. z o.o. z Gdańska jest autoryzowanym dystrybutorem m. in. urządzeń Konica Minolta, Lexmark, KIP, Sharp i Contex. Jej łódzki oddział – jeden z 11, jakie posiada w całej Polsce – powstał z myślą o sprawnej obsłudze klientów z centralnej Polski. Zajmuje się on również wynajmem oraz dzierżawą kserokopiarek; można tu także skorzystać z serwisu kopiarek. 1 kwietnia br. jego nowym dyrektorem został Marcin Mirowski – od wielu lat związany z branżą poligraficzną.

Jest on absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. W początkach swojej kariery zawodowej zdobywał doświadczenie w dziale sprzedaży regionalnej telewizji TVN, następnie związał się z branżą poligraficzną – od 2005 roku będąc najpierw odpowiedzialnym za sprzedaż urządzeń cyfrowych oraz oprogramowania w firmie Konica Minolta, następnie systemów do introligatorni w Duplo Polska oraz urządzeń wielofunkcyjnych w Ricoh Polska. W DKS Sp. z o.o. odpowiadać będzie za sprzedaż produktów z portfolio tej firmy przede wszystkim w regionie centralnej Polski.

– Będę dokładał wszelkich starań, aby w jeszcze większym zakresie docierać z ofertą DKS Sp. z o.o. do firm z branż poligraficznej i biurowej – drukarń, wydawnictw, agencji reklamowych, punktów kserograficznych i fotograficznych, biur projektowych i architektonicznych – a także, aby usprawnić ich obsługę; w tym zapewnić im m.in. szybki czas reakcji autoryzowanego serwisu w przypadku sytuacji niepożądanych. Mam nadzieję służyć im również swoim doradztwem, opartym na wieloletnim doświadczeniu, zdobywanym przez lata pracy w branży poligraficznej – mówi Marcin Mirowski.

www.dks.pl

KL