Artykuły, Wielki Format

Ploter Artemis FR 250 UV w firmie Hexan

Ostrołęcka Agencja Reklamy Hexan rozszerzyła swój park maszynowy o ploter UV – Artemis FR 250 UV. O rynku reklamy i dekoracji, decyzjach zakupowych, druku UV i kierunkach rozwoju opowiada pani Katarzyna Gorczyca.

Czym zajmuje się Państa firma?

Katarzyna Gorczyca: Zajmujemy się kompleksową obsługą firm, instytucji oraz klientów indywidualnych w zakresie identyfikacji wizualnej i reklamy. W swoich działaniach łączymy najnowsze technologie, trendy w projektowaniu oraz wieloletnie doświadczenie; Agencja Reklamy HEXAN jest na rynku od 2001 roku. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać standardom nawet najbardziej wymagających klientów. Naszą misją jest tworzenie nowoczesnych projektów na najwyższym poziomie. Pomagamy klientom w budowaniu profesjonalnego wizerunku. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, tworząc dla niego oryginalne i innowacyjne rozwiązania.

Jakie najbardziej nietypowe zlecenie Państwo realizowaliście?

Właśnie jesteśmy w trakcie realizacji bardzo ciekawego zlecenia. Do momentu ukończenia prac, nie możemy zdradzić zbyt wielu szczegółów. Jedyne co możemy powiedzieć to, że będzie to innowacyjna konstrukcja reklamowa , nie spotykana na naszym rynku, łącząca w sobie kilka interesujących efektów.

Skąd decyzja o rozwoju parku maszynowego?

Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań jest podstawą rozwoju każdej firmy. Ciągle rosnące oczekiwania naszych klientów sprawiły, że podjęliśmy decyzję o zakupie maszyny do druku UV. Wysoka jakość wydruków zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Niewątpliwym atutem druku UV jest jego trwałość, odporność na warunki atmosferyczne oraz bardzo krótki czas schnięcia farby. Jest to idealne rozwiązanie w sytuacji presji czasu. Posiadanie takiej maszyny w agencji sprawia, że proces od tworzenia projektu do gotowego wydruku możemy skrócić nawet do kilku godzin.

W jakich realizacjach korzystacie z możliwości plotera?

Najczęściej z naszych usług korzystają projektanci wnętrz, architekci, zakłady szklarskie, producenci mebli oraz firmy wystawiennicze. Obsługujemy również klientów indywidualnych. Druk UV to jedna z najnowocześniejszych technologii wykorzystywanych w druku wielkoformatowym wysokiej jakości.

Czyli odsunęliście się od typowej produkcji reklamowej w kierunku wyposażenia wnętrz. Skąd taka decyzja?

Nie, nie rezygnujemy z produkcji reklamowej. Nadal realizujemy podstawowe usługi reklamowe. Poszerzyliśmy jedynie zakres naszej działalności o nowe rozwiązania dla szeroko pojętej branży wyposażenia wnętrz.

Jakie znaczenie ma dostawca w procesie sprzedażowym i po sprzedażowym?

Dla nas duże znaczenie przy wyborze maszyn miał dostawca. Chcieliśmy, aby była to sprawdzona i rzetelna firma. Ważną kwestią jest też serwis oraz opinia o firmie. Wszystko to, na czym nam zależało znaleźliśmy w Atrium. Naszym zdaniem jest to firma godna polecenia.

Dlaczego zdecydowaliście się akurat na urządzenie Artemis FR 250 UV? Zadecydowały parametry czy cena?

Ważne były oba kryteria. Stwierdziliśmy, że parametry maszyny są adekwatne do jej ceny,
dlatego zdecydowaliśmy się właśnie na nią.

Plany na przyszłość?

Cały czas się rozwijamy. Dbamy, aby klient znalazł u nas wszystko, czego potrzebuje. Analiza potrzeb klienta z pewnością wskaże nam kierunek kolejnej inwestycji. Przyjęty plan rozwoju zakłada dalsze wzbogacenie oferty, poprzez zakup nowoczesnych urządzeń do produkcji i tworzenia nowych form reklam dotychczas niespotykanych na naszym rynku. Najbliższy czas pokaże jakie są możliwości firmy.

Polskim dystrybutorem ploterów Artemis jest Atrium Centrum Ploterowe.

www.atrium.com.pl

KL