Artykuły, Wielki Format

Niezawodna szybkość druku

Andrzej Kardasz z drukarni Aga w rozmowie z OOH magazine przedstawia zalety maszyn STORMjET, którymi zasilił swój park maszynowy, możliwości jakie daje poszerzona oferta, a także ocenia współpracę z firmą Via Color.

Czym zajmuje się Państwa firma?

Andrzej Kardasz: Jesteśmy firmą poligraficzną, która posiada kompleksową ofertę dla klienta poszukującego rozwiązań z szerokiej branży reklamowej. Dostarczamy usługi druku wielkoformatowego i druku cyfrowego, zarówno do zastosowań wewnętrznych. Wykonujemy także tapety, flagi i druk na tekstyliach.

To szeroki zakres działalności – jak wyposażony jest Wasz park maszynowy?

Nasza firma jest obecna ponad dwadzieścia lat na rynku. W latach 90. jako jedni z pierwszych w europie dysponowaliśmy ploterami Roland, a obecnie posiadamy kilkanaście drukarek i ploterów do 3.2m włącznie.

Czy mają Państwo preferowane marki, producentów lub dostawców?

Do niedawna były to wspomniane Rolandy oraz Mutohy, aktualnie korzystamy z ploterów STORMjET.

Czym kierowali się Państwo wybierając STORMjET?

Nasz wybór padł na produkty Via Color i od ponad dwóch lat cieszymy się jakością i niezawodnością ploterów STORMjET. Przede wszystkim cenimy bardzo dobry serwis, wysoką jakość wydruków oraz wydajność. Na szczególne wyróżnienia zasługuje STORMjET 3.2 ECO oraz ploter tekstylny do bezpośredniego zadruku STORMjET TX. Obie maszyny to bardzo szybkie i wydajne plotery zapewniające wysoką jakość druku, co więcej STORMjET TX pozwolił rozwinąć kolejny etap współpracy z moimi klientami, co bezpośrednio przełożyło się na trwalsze relacje oraz zwiększenie zaufania do naszej firmy.

Jakie są zalety wynikające ze współpracy z firmą Via Color?

Plotery STORMjET to bardzo trwałe i świetnie zaprojektowane maszyny, co przy niezawodnym wsparciu technicznym ze strony Via Color pozwala na stabilną produkcję oraz wykonywanie ogromnych zleceń. Współpracujemy z każdą grupą klientów od tzw. „Kowalskiego”, aż po korporację typu Skanska Group, gdzie potrzeby zmuszają do wydruku tysięcy metrów w relatywnie krótkim czasie. Spokojnie przyjmujemy każde zlecenie, bez obawy o termin wykonania i jakość.

Rozmawiała Monika Opałka

www.viacolor.pl