Etykiety i opakowania, Nowości

Belownice ORWAK POWER na Targach Packaging Innovations 2015

ORWAK od ponad 40 lat należy do światowej czołówki producentów i dostawców pras belujących oraz pras do odpadów charakteryzujących się ergonomiczną budową i nowoczesnym wzornictwem, a co najważniejsze – zapewniających maksymalną wydajność oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Jak informuje producent, długoletnie doświadczenie i dążenie do udoskonalania produktów doprowadziły do zastąpienia stosowanych nadal przez innych producentów napędów hydraulicznych z dodatkowym, mniejszym siłownikiem w środku, nowocześniejszym mechanizmem. Aktualnie ORWAK wprowadza na polski rynek belownice z innowacyjnym rozwiązaniem Black Star Technology, polegającym na odwróconej pracy siłownika.

– Najnowsza linia cichych belownic ORWAK POWER zapewnia większą wytrzymałość i gęstość beli w rozmiarze gwarantującym jeszcze lepsze wykorzystanie kubatury transportu – wyjaśnia Magda Nowak, Dyrektor Zarządzający polskiej spółki ORWAK. – Belownice produkowane w technologii Black Star, jako jedyne na świecie, cechuje poziom zapewnienia bezpieczeństwa i działania PL d (Performance Level d), zgodnie z normą EN ISO 13849-1 – dodaje Magda Nowak.

[youtube=”XKRlWjH3YbA”]

Na targach Packaging Innovations ORWAK zaprasza na stoisko A14, na którym można będzie obejrzeć nową linię belownic ORWAK POWER, jak również inne popularne modele oraz przekonać się o korzystnej ewolucji na rynku pras i belownic.

www.tomraorwak.pl