Artykuły Promocyjne, Nowości

Eurolaser – nowy oddział w Polsce już otwarty

Na całym świecie zapotrzebowanie na wysokiej klasy systemy laserowe Co2 do cięcia wielkoformatowego stale wzrasta. W poszczególnych krajach w których obecny jest przemysł wytwórczy zawsze poszukuje się nowych technologii produkcyjnych. Podążając za tym trendem Eurolaser kontynuuje strategię zwiększania swojej obecności na rynkach Europejskich. Kolejnym krokiem jest otwarcie w kwietniu 2015 nowego oddziału w Polsce.

– Cieszymy się, że będziemy mogli zaproponować fachowe, indywidualne doradztwo techniczne naszym klientom na miejscu w Polsce. Bliski kontakt i konsultacje z klientem są kluczowym czynnikiem, szczególnie jeżeli chodzi o zaawansowane technologie produkcyjne – mówi Mariusz Deptuch, kierownik Eurolaser Polska. – Otwarcie Eurolaser Polska jest ważnym krokiem w kierunku zapoznania przemysłu wytwórczego w Polsce z technologią laserową oraz korzyściami jakie ma ona do zaoferowania. Dzięki naszemu kompetentnemu zespołowi jesteśmy w stanie zapewnić indywidualne doradztwo techniczne na etapie planowania inwestycji oraz fachowe, posprzedażowe wsparcie techniczne. Nasza obecność na miejscu pozwala nam reagować szybciej, a nasi klienci mają dodatkowe korzyści w postaci znacznie mniejszych kosztów obsługi technicznej i serwisowej – dodaje Mariusz Deptuch.

Eurolaser Polska rozszerza międzynarodową obecności niemieckiego producenta wysokiej klasy systemów laserowych. Systemy laserowe CO2 są wykorzystywane głównie do obróbki PMMA, tworzyw sztucznych i folii, tekstyliów, tekstyliów technicznych oraz drewna.

www.eurolaser.com