Etykiety i opakowania, Nowości

Systemy pakowania TECHMAT na Targach Packaging Innovations 2015

TECHMAT specjalizuje się w profesjonalnej ochronie produktów w opakowaniu, reprezentując firmę Ranpak, jednego ze światowych liderów papierowych opakowań wewnętrznych. Jak informuje producent, w jego portfolio znajdują się 3 systemy: PadPak do amortyzowania i unieruchamiania produktów w opakowaniu, FillPak do wypełniania wolnej przestrzeni, a od tego roku także system GEAMI WrapPak do owijania produktów.

– GEAMI – to nowy materiał opakowaniowy skomponowany z dwóch warstw papieru. Pierwsza, to warstwa bibułki, druga – zewnętrzna, to ponacinany w odpowiedni sposób papier typu kraft. Podczas pakowania warstwa wewnętrzna (bibułka) przylega do powierzchni produktu, a zewnętrzna przekształca się w sieć plastra miodu. GEAMI zapewnia doskonałą ochronę produktów estetycznie zastępując folię bąbelkową – wyjaśnia Ewa Krzemińska-Kempa z firmy TECHMAT.

Podczas Packaging Innovations na stoisku D15 firma zaprezentuje m.in. nowość GEAMI WrapPak, pokaże także modułowe stanowiska pakowania niemieckiego producenta Huedig & Rocholz.

www.techmat.biz

OOH magazine jest partnerem wydarzenia.