Etykiety i opakowania, Nowości

Drukarki do znakowania Kangur Electronics na targach opakowań

Kangur Electronics to polska spółka zajmująca się szeroko pojętymi urządzeniami elektronicznymi – od projektu do wdrożenia. Specjalnością firmy jest produkcja przemysłowych urządzeń do znakowania. Jak informuje producent, drukarki przemysłowe małych i dużych znaków to nowe, innowacyjne rozwiązania wykorzystujące do nadruku atrament solwentowy. W drukarkach głowicowych (seria XRjet) zastosowane zostały piezoelektryczne głowice drukujące, które umożliwiają nadruk wysokiej jakości na każdej powierzchni (np. tworzywa sztuczne, metale, drewno, guma, szkło, ceramika).

– Nasze urządzenia mogą być wykorzystywane do nadruku bezpośrednio na produktach lub ich opakowaniach. Umożliwiają nadruk dowolnej informacji w zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji: data, godzina, nr serii i partii, tekst, kody kreskowe dynamiczne i statyczne, elementy graficzne oraz wiele innych – wyjaśnia Ilona Kurcz, Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji w Kangur Electronics.

Już niedługo na Targach Packaging Innovations 2015 na stoisku D20 można będzie zapoznać się z kolejną nowością Kangura – drukarką NeoJET.

www.kangurelectronics.pl

OOH Magazine jest partnerem wydarzenia.