Artykuły, Wielki Format

Bestsellery z Kraju Kwitnącej Wiśni

Przedstawiamy cztery sztandarowe produkty marki Roland. Od lutego dostępne w Igepa Polska.

 

Roland XF-640

Roland XF-640
DEMON PRĘDKOŚCI
Jak szybko możesz drukować, nie rezygnując z jakości? Poznaj Roland SOLJET Pro4 XF-640, najszybszy solwentowy ploter drukujący ze stajni Rolanda.
XF-640 wyposażony jest w najnowsze głowice, które umożliwiają druk z największymi prędkościami przy zachowaniu najwyższej jakości. Wytrzymała konstrukcja urządzenia wraz z profesjonalnym systemem podawania mediów do druku zapewniają stabilną pracę oraz nieskazitelne wydruki. Potężny RIP optymalizuje proces produkcyjny i zapewnia świetne rezultaty przy niewielkim nakładzie pracy.
Dlaczego Demon Prędkości? XF-640 wyposażony jest w dwie głowice drukujące, dla osiągnięcia maksymalnej prędkości druku, która dochodzi do prawie 100 m2/h przy wydrukach na banerze. Jest to prawie dwa razy szybciej, niż w poprzednim modelu.
XF-640 to idealne rozwiązanie zarówno do produkcji grafiki wysokonakładowej, ale również do wysokojakościowej grafiki reklamowej, samochodowej, POP.

 

Roland Versa UV LEF

Roland Versa UV LEF
OTWIERA NOWE MOŻLIWOŚCI
Od momentu wprowadzenia na rynek, rewolucyjny LEF otworzył nowe obszary kreacji, dając możliwość bezpośredniego druku nie tylko na większości dostępnych podłoży, ale nawet na tych, na których bezpośredni druk był dotychczas niemożliwy.
Z Rolandem LEF możesz drukować na: prototypach, pamiątkach, gadżetach, elektronice, produkcyjnych podzespołach i wielu innych unikalnych podłożach.
Aby dodatkowo zwiększyć spektrum materiałów, na których LEF drukuje, urządzenie zostało opcjonalnie wyposażone w atrament biały oraz bezbarwny.
Nowe, zwiększone pole robocze pozwala na zadruk obiektów o maksymalnej powierzchni 508 x 330 mm. Ponad 20 wbudowanych profili pozwala na rozpoczęcie produkcji bezpośrednio po instalacji urządzenia.

 

Roland VersaCAMM

Roland VersaCAMM
POSZERZA GRANICE WYOBRAŹNI
Solwentowy ploter Roland VersaCAMM VS to wszechstronne urządzenie drukująco-tnące dla Twojej firmy. Dostępne jest w trzech szerokościach: 76, 137 oraz 160 cm.
Seria VS to najbardziej popularna wielkoformatowa drukarka na świecie. Najwyższa jakość druku oraz cięcia zarówno dla profesjonalistów, ale i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wielkim formatem. Dodatkowe opcje kolorystyczne: Light Black, LightCyan oraz LightMagenta, a także opcja koloru białego i srebrnego dają możliwość drukowania wszystkiego, czym nas nasza wyobraźnia natchnie.
Uniwersalna wydajność, którą ogranicza tylko Twoja fantazja!

 

Roland Texart RT-640

Roland Texart RT-640
ZAPEWNIA OLŚNIEWAJĄCY EFEKT
RT-640 to: żywe, śmiałe kolory, najwyższa jakość, stabilna produkcja.
Texart to najnowsze urządzenie w stajni Roland. Druk na tekstyliach jeszcze nie był ani tak prosty, ani tak precyzyjny. W podstawowej konfiguracji kolorystycznej, przy prędkości druku przekraczającej 30m2/h pozwoli każdemu osiągnąć idealny rezultat. Dla najbardziej wymagających Klientów Roland przygotował również 8-kolorową wersję urządzenia, z dodatkowym kolorem Orange, Violet oraz Light Cyan i Light Magenta.
Oryginalny system stałego zasilania wraz z oryginalnym atramentem pozwolą każdemu, nawet początkującemu użytkownikowi, na osiąganie niespotykanych rezultatów w segmencie maszyn entry-level.

Artykuł ukazał się w Raporcie Dostawców Mediów i Maszyn OOH magazine, styczeń-czerwiec 2015. Magazyn online do pobrania TUTAJ