Druk Cyfrowy, Nowości

OKI świętuje 30 lat innowacji w regionie EMEA

OKI Europe Ltd świętuje trzy dekady innowacji na rynku druku w regionie EMEA. Producent szczególnie podkreśla przy tej okazji wprowadzenie w Europie pierwszej drukarki LED w 1989 roku i szeregu innych innowacji w branży. Patrząc w przyszłość firma kontynuuje strategię opartą na innowacjach przyciągających klientów końcowych. Rozwój ma bazować na silnej sieci europejskich partnerów handlowych oraz doświadczonym personelu.

Uroczysta celebracja trzydziestolecia odbyła się w Atenach, gdzie zespół OKI miał okazję na nowo przeżyć 30 lat innowacji technologicznych Oki – od pierwszych drukarek Oki do ostatnich premier produktowych. Pracownikom, europejskich oddziałów OKI z 30 – letnim stażem przyznano specjalne okolicznościowe nagrody. Grecki partner OKI – CPI – został uhonorowany za swoje zaangażowanie i 25-letnią współpracę.

Dzisiaj OKI posiada oddziały w 23 krajach Europy, a dystrybutorów w 60 państwach w całym regionie EMEA. Pierwsze biuro w tym regionie powstało w 1984 roku w Niemczech, w Dusseldorfie. OKI Europe stało się pionierem w zakresie wielu nowatorskich rozwiązań w branży, budując przy tym silną renomę produktów oraz kształtując rynek technologii.

– Jesteśmy niezwykle dumni ze znaczącego wkładu Oki w rynek urządzeń drukujących, w regionie EMEA w ciągu ostatnich 30 lat, a także z najważniejszych technologicznych przełomów, których dokonaliśmy – powiedział Terry Kawashima, dyrektor zarządzający OKI Europe Ltd. – Kontynuacja długoterminowego planu wdrażania innowacji oraz silnych relacji partnerskich w Europie była podstawą naszego sukcesu i niewątpliwie pomoże nam osiągnąć naszą wizję przyszłego rozwoju.

Okolicznościowy klip przedstawiający historię w regionie EMEA można zobaczyć poniżej:[youtube=”4BKEGuv3YBs”]

Więcej informacji na temat 30-lecia innowacji OKI Europe można znaleźć TUTAJ.

Zdjęcie: © freshidea – Fotolia.com
https://pl.fotolia.com/ooh