Druk Cyfrowy, Nowości

Konica Minolta podpisuje z DLL umowę ramową

Konica Minolta, Inc. ogłosiła, że podpisała umowę ramową o globalny leasing z De Lage Landen (DLL). To ważny krok dla obu spółek i oznacza nowy rozdział w dotychczasowej współpracy.


Od wielu lat Konica Minolta i DLL współpracowały na całym świecie, dostarczając różnorodnym klientom niezawodne i konkurencyjne rozwiązania finansowe w ramach istniejących umów lokalnych i regionalnych.


Ponad 20-letnie doświadczenie w branży i sukcesy odnoszone przez Konica Minolta i DLL zaowocowały nawiązaniem współpracy w wymiarze globalnym. Firmy zobowiązały się do zapewnienia zasobów i opracowania konkurencyjnego programu dla kluczowych klientów (GMA) o poszerzonym zakresie. Początkowo współpraca obejmowała 26 krajów, w tym obie Ameryki, Europę i region Azji i Pacyfiku.


W ciągu najbliższych 6 miesięcy Konica Minolta będzie dążyć do ciągłego rozwoju branży GMA w ramach umowy ramowej o globalny leasing, obok innych nowych systemów usług.


– Dynamicznie rozwijamy umowy i realizujemy usługi OPS u kluczowych klientów na świecie, aby sprostać ich rosnącym wymaganiom – powiedział Jun Haraguchi, Senior Executive Officer, Konica Minolta Inc. Jednym z głównych wymogów klientów GMA są konkurencyjne rozwiązania finansowe. Obejmują one urządzenia drukujące i powiązane z nimi usługi w ramach programu stałego wynajmu/leasingu dostępnego na całym świecie – a to właśnie udało nam się osiągnąć z pomocą DLL.

DLL, globalny dostawca rozwiązań finansowych bazujących na aktywach, to spółka zależna należąca w całości do Rabobank Group.

– Z dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań finansowych do klientów GMA Konica Minolta wiążą się duże korzyści – powiedział Steve Riggs, President Office Technology Global Business Unit, DLL. Cieszymy się na współpracę z Konica Minolta i chcemy zaproponować podejście nastawione na klienta, które zapewni bezpośrednie korzyści i odciąży budżet.

 

www.konicaminolta.pl

Zdjęcie: © zagandesign – Fotolia.com
https://pl.fotolia.com/ooh