Druk Cyfrowy, Nowości

Epson drukował zdjęcia na AMŚ w kolarstwie górskim i szosowym

W specjalnym namiocie firmy Epson podczas Akademickich Mistrzostw Świata w kolarstwie górskim i szosowym można było bezpłatnie wydrukować zdjęcia na fotograficznych drukarkach Epson L800 z systemem ITS – stałego zasilania w atrament. Epson L800 to 6-kolorowa drukarka dla miłośników fotografii poszukujących urządzenia do drukowania wysokiej jakości zdjęć w niskiej cenie (ok. 16 gr za zdjęcie 10×15 cm bez kosztów papieru). Dzięki systemowi ITS, z jednego napełnienia pojemników wydrukować można ok. 1800 zdjęć formatu 10×15 w jakości lepszej niż z tradycyjnego fotolabu. Więcej TUTAJ.


Zawodnicy i dziennikarze otrzymywali codzienny biuletyn informacyjny drukowany na atramentowej drukarce Epson WorkForce 5690 Biuletyn dostępny jest również w wersji elektronicznej na stronie www.cycling2014.com

W widowiskowej rywalizacji Akademickich Mistrzostw w kolarstwie górskim i szosowym uczestniczyło ponad 150 zawodników z Europy, Afryki, Azji, Ameryki a nawet Oceanii. Jeleniogórskie trasy uznawane są wyjątkowo trudne.

www.epson.pl