Druk Cyfrowy, Nowości

Roadshow Key2Print – E-commerce, sprzedaż, produkcja w drukarni on-line

Podczas czerwcowej konferencji “Biznes: E-commerce i marketing internetowy Twojej drukarni” organizatorzy zauważyli duże zainteresowanie nowoczesnymi metodami pozyskania klienta i sprzedaży on-line w drukarniach.Uczestnicy konferencji dostrzegają, iż zachowania klientów zmieniają się – klienci mają dostęp do szerokiej gamy ofert, są dobrze poinformowani i coraz bardziej wymagający. Warto zastanowić się nad kierunkiem rozwoju nowoczesnej drukarnii.
Dlatego firma Key2Print zaprasza na Roadshow, które będzie możliwością poszerzenia wiedzy na temat sprzedaży on-line i maszyn obsługujących produkcję pod rynek on-line. Podczas sześciu tygodni odwiedzimy sześć miast tj.

Warszawa, 14.07
Poznań, 17.07
Gdańsk, 24.07
Wrocław, 31.07
Kraków, 07.08
Katowice, 21.08
Warszawa, 28.08

Road-show będzie niepowtarzalną i niezobowiązującą okazją do zapoznania się z:

pomysłami na sprzedaż i pozyskanie klienta on-line – płatne i bezpłatne metody pozyskania ruchu na stronie www oraz filozofia odnośnie sprzedaży w internecie.
nowoczesnym systemem do obsługi klienta przez internet – możliwości i funkcjonalności innowacyjnego systemu sprzedaży Key2Print
kreatorami grafiki Key2Print – możliwości wykorzystania kreatorów w obsłudze klienta biznesowego i konsumenta
rozwiązaniami do druku cyfrowego i introligatornii przy niskich nakładach i krótkich terminach realizacji – partnerzy firmy Key2Print przedstawią własne rozwiązania – firma DKS zaprezentuje możliwości maszyn cyfrowych, natomiast Akonda zaprezentuje konkretne rozwiązania sprzętowe, które wpiszą się w realizacje zleceń przez internet.

Podczas roadshow będą dostępni przedstawiciele firmy DKS i Akonda, którzy będą mogli zaprezentować Państwu konkretne urządzenia z oferty. Akonda zaprezentuje m.in. najnowocześniejszą oklejarkę na klej PUR marki Fastbind, natomiast firma DKS zaprezentuje możliwości najnowszych maszyn cyfrowych Konica minolta PRESS C1070.

Fakultatywnie będzie również okazja do wzięcia udział w szkoleniu z nowej wersji systemu Key2Print 2.0 na którym omówione będzie:

-konfigurowanie i parametryzacja sklepu
-dodawnie produktów, kalkulacje cen
-konfigurowanie kreatora grafiki
-zarządzanie promocjami
-elementy automatyzacji zarządzania produkcją
Spotkanie jest skierowane dla osób rozważających lub rozpoczynających uruchomienie sprzedaży on-line produktów drukarni oraz naszych dotychczasowych klientów. 

Udział jest bezpłatny, rejestracja i więcej informacji dostępne na biznes.key2print.com

 OOH magazine jest partnerem roadshow.