Nowości, Wielki Format

Ikonos wprowadza folię polimerową typu Fast & Easy AIR

Ikonos – producent materiałów do druku wielkoformatowego – rozszerza produkcję o polimerowe folie z klejem ułatwiającym aplikacje. To pierwsza średnio-okresowa folia polskiego producenta z serii AIR.

Ikonos Profiflex GPG P80 Fast & Easy AIR to biała, polimerowa folia samoprzylepna do zadruku o grubości 80 mikronów. Folia przeznaczona jest na różnego rodzaju płaskie powierzchnie, gdzie wymagana jest trwałość wyższa niż w przypadku folii monomerowych. Będą to np. autobusy, reklamy, tablice informacyjne, etykiety i naklejki, i wiele więcej. Winyl ten posiada dodatkowo szary klej, który maskuje warstwy podłoża, które znajdują się pod aplikowaną folią.

Specjalna, kanalikowa struktura kleju, umożliwia szybszą i łatwiejszą aplikację na wybraną powierzchnię. Do produkcji folii został użyty najwyższej jakości strukturalny papier podkładowy typu PCK (obustronnie zabezpieczony PE). Nowoczesny klej w połączeniu z doświadczeniem technologicznym firmy Ikonos gwarantuje szybszą i łatwiejszą pracę z materiałem.

Samoprzylepna folia dekoracyjna GPG P80 Fast & Easy AIR oferowana jest w dwóch szerokościach: 1.05 i 1.37 metra oraz długości nawoju 50 metrów. Ikonos jako producent ma także możliwość przygotowania innych długości, w zależności od indywidualnych potrzeb klientów, np. 100 lub 250 metrów. Folia przeznaczona jest do zadruku eko, mild i twardo-solwentowego.

Polskim dystrybutorem materiałów Ikonos jest Atrium Centrum Ploterowe.

www.atrium.com.pl