Nowości, Wielki Format

Nowość w ofercie SICO Polska: maszyny firmy Flexa

Precyzyjna i szybka Miura II jest automatyczną wycinarką z obrotowymi ostrzami do przycinania wydruków wzdłuż osi X i Y. To wielofunkcyjne i łatwe w użytkowaniu urządzenie jest niezbędnym elementem łańcucha produkcyjnego pozwalającym na usprawnienie etapu cięcia, uniknięcie niepotrzebnego przestoju spowolnienia produkcji, zwiększenie produktywności i „cięcie” kosztów.

Miura II to proste i praktyczne urządzenie, które umożliwia regulację pozycji ostrzy do cięcia wzdłuż z dokładnością do mikrometra. Posiada użyteczna funkcję zatrzymania cięcia w przypadku, gdy rola została niewłaściwie rozwinięta. Jest to praktyczne, zaawansowane technologicznie, szybkie i przyjazne użytkownikowi urządzenie, które zapewnia dużą wygodę oraz elastyczność cięcia.
Miura II dedykowana jest do cięcia podłoży elastycznych takich jak: papier (również laminowany), papier fotograficzny , folie samoprzylepne, poliester, poliwęglan, materiały odblaskowe, guma magnetyczna, banery ( do 900g) oraz różnego rodzaju tkaniny.

Firma zaprasza do kontaktu bezpośredniego z opiekunem produktu: Arturem Napiórkowskim, tel. 602 250 926. W ofercie transakcji zakupu: transport do klienta gratis.

www.sico.pl