Druk Cyfrowy, Nowości, Wielki Format

Folia elektrostatyczna ClingZ – w nowych rozmiarach

ClingZ to jak zachwala dystrybutor: “materiał o niezwykłych właściwościach”. Nie posiada kleju a przylega do prawie wszystkich suchych wewnętrznych powierzchni: tynku, tapet, szyb, drewna, marmuru, metalu, PVC, papieru, poliwęglanu, powierzchni lakierowanych itd.

Folia zachowuje elektrostatyczność z dwóch stron nawet po zadruku, co daje możliwość „przyklejenia” grafiki reklamowej zadrukowaną stroną do szyb i witryn sklepowych. Dzięki temu, że nie posiada kleju jest łatwa w aplikacji i można ją wielokrotnie repozycjonować.

Do głównych zastosowań folii należą: materiały reklamowe firm farmaceutycznych, szkoleniowych i edukacyjnych, marketing sportowy (ulotki, plakaty, karty), punkty sprzedaży detalicznej, eventy i kultura masowa (kino, teatr), oznakowania czasowe, akcje marketingowe typu Guerilla, kalendarze, notatniki, „przypominacze”, pocztówki, gry i zabawy dla dzieci, etykiety, inserty, materiały informacyjne do mailingu, grafika targowa, banery i wiele innych niespotykanych rozwiązań. Dzięki CilngZ można również eksponować zdjęcia i dekoracje w domach prywatnych bez żadnych szkód dla podłoża. Po folii można także pisać markerami co daje szerokie pole do kolejnych zastosowań – np. podczas szkoleń, promocji, itp.

Folię możemy zadrukować na ploterach UV, maszynach offsetowych oraz HP Indigo (certyfikat HP).

ClingZ dostępna jest zarówno w rolkach jak i arkuszach. Teraz folia w rolkach do druku na ploterach UV występuje w nowych wygodniejszych rozmiarach: 107cmx 45m, 107cmx150m, 137cmx45m, 137cmx18mb, natomiast folię w arkuszach dostarczamy w rozmiarach:

ClingZ standard offset: arkusze 48x63cm, 58x90cm, 71x101cm
ClingZ Versaliner 51cmx71cm, 71cmx101cm, 38x45cm
ClingZ HP Indigo: 32x46cm.

www.dyskret.pl