Nowości, Wielki Format

Nowość SICO: maszyny do postprodukcji włoskiego producenta firmy Flexa

Easy Lite 160 to profesjonalny laminator zabezpieczający grafiki do szerokości roboczej 1600mm. Urządzenie Easy Lite gwarantuje wysoką jakość przy nakładaniu dwustronnych folii samoprzylepnych, taśm aplikacyjnych i folii ochronnych w prosty, szybki i precyzyjny sposób. Laminator ten stanowi idealne rozwiązanie dla każdego, kto szuka solidnego, niezawodnego i łatwego w użytkowaniu urządzenia gwarantującego rezultaty wysokiej jakości. Dzięki szybkości ładownia  i zmiany rolek materiału, Easy Lite oferuje wiele korzyści i pozwala na oszczędności w procesie produkcji. Duża uniwersalność zastosowań połączona z przyjaznym użytkownikowi panelem sterowania sprawia, że Easy Lite jest urządzeniem niezbędnym i jednocześnie najlepszym wyborem.

Urządzenie (zawiera podgrzewaną górna rolkę) jest przeznaczone do laminowania materiałów wrażliwych na docisk. Jest to idealne rozwiązanie do tworzenia wysokiej jakości produktów laminowanych takich jak: sztywne i elastyczne elementy wystawiennicze do zastosowania wewnątrz pomieszczeń, grafiki podłogowe, reklamy świetlne, standy, panele i reklamy zewnętrzne.

Wszyscy zainteresowani laminatorem Easy Lite  w showroomie w centrali SICO Polska (ul. Daniszewska 10 w Warszawie). Na miejscu jest do dyspozycji Opiekun Produktu: Artur Napiórkowski, tel. 602-250-926, który odpowie na wszelkie pytania przy praktycznej prezentacji urządzenia. W ofercie transakcji zakupu transport do klienta gratis.

Źródło: www.sico.pl