Nowości, Wielki Format

Dni z drukarkami Epson w Krakowie

Do 18 czerwca br., w krakowskim Centrum Druku można zobaczyć i bezpłatnie przetestować w działaniu biurowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne z serii WorkForce z wodoodpornym atramentem pigmentowym, 24 calowe,
wydajne drukarki SureColor SC-T3000 przeznaczone do drukowania banerów i innych materiałów reklamowych oraz dokumentacji technicznej z systemów CAD.

Prezentowane będą również różne drukarki fotograficzne przeznaczone dla wymagających miłośników fotografii i dla zawodowców. 12 czerwca będzie dodatkowa możliwość spotkania z przedstawicielami firmy Epson odpowiedzialnymi za prezentowane drukarki.

Przy wyborze drukarki biurowej a szczególnie wielkoformatowej lub fotograficznej nurtują nas zwykle dwa podstawowe pytania: o jakość i trwałość wydruków oraz o koszty nie tylko druku ale i szeroko rozumianej eksploatacji czyli okresowej konserwacji i zużycia energii.

Kolejnym pytaniem jest zwykle wydajność czyli szybkość druku i obciążalność urządzenia, mierzona np. liczbą drukowanych stron dziennie czy miesięcznie – bez przeciążania drukarki. Na wszystkie pytania i wątpliwości dotyczące codziennej eksploatacji urządzeń Epson odpowiadać będę specjaliści z Centrum Druku w czasie Dni Epsona w krakowskim salonie firmy.

12 czerwca, w godzinach 11:00 – 15:00, specjalistów z Centrum Druku wspomagać będą pracownicy polskiego oddziału Epsona, odpowiedzialni za poszczególne grupy urządzeń. Urządzenia można będzie zobaczyć w działaniu, a także wydrukować przyniesione ze sobą dokumenty, grafiki czy zdjęcia. Będzie można również osobiście sprawdzić odporność atramentowych wydruków na wilgoć.

www.centrumdruku.com.pl