Nowości, Wielki Format

Canon rozwija portfolio skanerów

Canon Europe rozwija portfolio rozwiązań skanujących, prezentując cztery nowe modele przenośne oraz departamentowe. Dzięki przyjaznej obsłudze, ulepszonym podajnikom, szybkiemu przetwarzaniu i opcji łączności z usługami w chmurze, nowe skanery imageFORMULA P-215II, DR-C225, DR-C225W i DR-M160II pozwalają firmom jeszcze wydajniej digitalizować dokumenty.

– Przenośny skaner imageFORMULA P-215II zastępuje model P-215. Użytkownikom w małych, domowych biurach, jak również osobom pracującym zdalnie, urządzenie oferuje wiodącą w tej klasie wydajność.

– Skanery imageFORMULA DR-C225 i DR-C225W stworzone zostały do pracy w małych grupach roboczych i zastępują modele DR-C125 i DR-C125W. Kompaktowa konstrukcja w połączeniu z pionową ścieżką podawania papieru w kształcie litery J sprawia, że modele te nie zajmują wiele miejsca i mieszczą się na każdym biurku.  

– Departamentowy skaner imageFORMULA DR-M160II zastępuje model DR-M160  i pozwala skanować w kolorze do 100 obrazów na minutę w rozdzielczości 300 dpi.

– CaptureOnTouch (wersja 3) to najnowsza edycja oprogramowania, które dostępne jest ze skanerami imageFORMULA P-215II, DR-C225 i DR-C225W. Zostało całkowicie przeprojektowane, aby zwiększyć wydajność i łatwość skanowania.

– Oprogramowanie CaptureOnTouch Lite w wersji 3 jest dostępne na przenośnym skanerze imageFORMULA P-215II i uruchomia się automatycznie, gdy urządzenie zostanie podłączone do komputera za pośrednictwem portu USB.

– Wprowadzanie innowacji z zakresu obrazowania jest jednym z filarów naszej działalności. Stale pracujemy nad tworzeniem wyróżniających się technologii, które wspierają użytkowników w codziennej pracy, by następnie zaoferować je w postaci produktów lub usług. Zaprezentowane właśnie skanery i nowe wersje oprogramowania są naszym kolejnym krokiem. Stanowią uzupełnienie oferty skanerów przenośnych i departamentowych, pomagając użytkownikom digitalizować, przechowywać i współdzielić informacje w sposób bardziej wydajny – w biurze, w podróży czy w domu – mówi Sean Suematsu, dyrektor ds. rozwiązań skanujących w Canon Europe komentuje.

Nowe skanery imageFORMULA będę dostępne u autoryzowanych partnerów handlowych Canon  od  czerwca 2014 r.  

Źródło: Canon