Nowości, Wielki Format

Nowość w ofercie SICO – tapety do druku wielkoformatowego HANZAWALL

Wprowadzając tapety HanzaWall, Sico Polska poszerza ofertę materiałów z serii Deco Line dedykowanych do realizacji typu  Interior Design.

Gama produktów HanzaWall to winylowe  tapety  ścienne na podkładzie flizelinowym i papierowym.
Produkty te są na tyle wszechstronne, że  idealnie nadają się do  druku atramentami  solwentowymi, eko-solwentowymi, UV i lateksowymi.

Zostały powleczone  specjalną warstwą o  wyjątkowych właściwościach w druku typu inkjet. Powłoka sprawia, że zachowując  wysokiej jakości zadruk, tapety posiadają cechy „zmywalnej”, pozwalające na usuwanie delikatnych i umiarkowanych zabrudzeń.

W stałej ofercie SICO Polska znajdują się dwa najpopularniejsze wykończenia tapet:HanzaWall Sand FL oraz HanzaWall Smooth FL w nawoju o szerokości: 130cmx50mb.

Pozostałe wykończenia w wersji flizelinowej i papierowej dostępne na zamówienie specjalne to: Hanzawall Sand, Hanzawall Smooth, Hanzawall Dust, Hanzawall Canvas, Hanzawall Fine Canvas, Hanzawall Brush, Hanzawall Fine Plaster, Hanzawall Stucco oraz Hanzawall Fresco.

SICO Polska posiada w ofercie sprzedaży maszynę lateksową JV400 LX – ekologiczną technologię przyszłości dedykowaną szczególnie w realizacjach typu Interior Design ze względu na brak szkodliwych związków chemicznych i przyjaznej środowisku.

www.sico.pl