Nowości, Wielki Format

SICO poszerza ofertę o ploter do druku atramentami lateksowymi

SICO Polska podążając za nowymi trendami pojawiającymi się w komunikacji wizualnej, poligrafii i reklamie systematycznie poszerza gamę oferowanych produktów. W maju tego roku podczas warsztatów „Dni Druku” w Krakowie organizowanych po raz dziewiąty przez SICO Polska, zaprezentowaliśmy nowość w ofercie: wielkoformatowy ploter inkjet do druku atramentami lateksowymi Mimaki JV400 LX.

To pierwszy na świecie ploter lateksowy drukujący atramentem w kolorze białym. Nowe, innowacyjne urządzenie do druku stanowi odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku, oferując zwiększoną wydajność pod kątem zużycia energii i zapierającą dech w piersiach jakość kolorów z wykorzystaniem bardziej przyjaznych środowisku atramentów. JV400LX generuje mniej ciepła (temperatura utrwalania atramentu 60 °C lub niższa) i zanieczyszczeń, co umożliwia większą elastyczność i szerszy wybór mediów.

Atramenty lateksowe są utrwalane zaraz po druku, dzięki czemu wydruki można poddać dalszej obróbce, np. laminacji, zaraz po wyjściu z plotera, co w istotny sposób zwiększa wydajność produkcji.
Do podstawowej palety cmyk dodano kolor pomarańczowy i zielony co sprawia, że wydrukowane kolory są żywe i pełne soczystych odcieni.

Wszyscy zainteresowani tą ekologiczną technologią przyszłości w centrali SICO Polska, przy ul. Daniszewskiej 10 w Warszawie mogą spotkać się z opiekunem produktu oraz inżynierem serwisu, którzy przy próbnych zadrukach odpowiedzą na wszelkie pytania.

W ofercie transakcji zakupu: transport, montaż oraz profesjonalne szkolenie serwisowe gratis.