Nowości, Wielki Format

Dosięgnij głębi z Fespa Digital 2014

Szósta edycja targów Fespa Digital, poświeconych drukowi wielkoformatowemu, odbędzie się  w dniach 20-23 maja br. Munich Exhibition Center będzie gościć ponad 400 firm i producentów  z tej branży.  To absolutnie obowiązkowe wydarzenie branżowe dla wszystkich, którzy chcą zapoznać się ze światowymi nowościami wprowadzanymi na rynek i innowacyjnymi technologiami.

Tegoroczne hasło imprezy „Dive Deeper” czyli „dosięgnij głębi” to propozycja dla wszystkich, którzy w branży poligraficznej chcą sięgnąć dalej i znaleźć wszelkie istotne informacje dotyczące technologii  druku cyfrowego.  Neil Felton, dyrektor FESPA zaznacza, że możliwości druku cyfrowego coraz bardziej się zwiększają, a targi mają stać się inspiracją dla odkrywania innowacji w technologii i materiałach  oraz być platformą nawiązywania kontaktów i dzielenia się swoją wiedzą.

Na wydarzeniu zaprezentuje się ponad czterystu wystawców reprezentujących bogatą ofertę produktów i usług,  z premierami produktów i technologii w dekorowaniu odzieży, zadruku tekstyliów czy rozwiązań dla branży DS. Nie zabraknie bogatej oferty mediów czyli podłoży, farb i atramentów, oferty oprogramowań i metod uszlachetniania druku.

W ramach targów odbędzie się 5. edycja wydarzenia Fespa Fabric, dedykowanej branży druku na odzieży i dekoracji tekstyliów. W Fesba Fabric wezmą udział detaliści odzieżowi, specjaliści drukowania tkanin i projektanci.  

Oferta targów skierowana jest do zarówno do właścicieli drukarń, dostawców usług i mediów, ale także dla projektantów, brand managerów, agencji marketingowych, marketerów i klientów końcowych.

Bezpłatna rejestracja na www.fespadigital.com