Nowości, Wielki Format

Epson: Robot do archiwizacji danych medycznych na SALMED

Urządzenie do automatycznej archiwizacji danych i dokumentacji medycznej na nośnikach CD/DVD – Epson DiscProducer PP-100II prezentowany będzie w dniach 10-12 lutego br. na  Międzynarodowych Targach Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED w Poznaniu.

DiscProducer eksponowany będzie na wspólnym stoisku firm CONNECT, EPSON, VERACOMP i NEC demonstrującym kompletne rozwiązania do obrazowania badań medycznych i archiwizacji danych.

DiscProducer PP-100II to bazujące na doświadczeniu firmy Epson, w produkcji precyzyjnych robotów przemysłowych i urządzeń drukujących, urządzenie do w pełni zautomatyzowanej archiwizacji danych na płytach CD/DVD. Produkcja  do100 płyt DVD-R DL x 8,5 GB może przebiegać zupełnie bez nadzoru – mechanizm AcuGrip gwarantuje pojedyncze chwytanie płyt i precyzyjne ich przekładanie. W ciągu godziny wyprodukować można do 30 płyt CD lub 15 DVD łącznie z fotograficznej jakości, 6-kolorowym nadrukiem na całej powierzchni.
DiscProducer PP-100IIBD to siostrzane urządzenie umożliwiające dodatkowo archiwizację na płytach Blu-ray Archival grade dzięki czemu w jednej serii zarchiwizować można automatycznie ponad cztery terabajty danych (4 TB).

Dzięki dołączonemu oprogramowaniu Total Disc Maker można korzystać z zaawansowanych funkcji, np. narzędzia wyszukującego pliki, które umożliwia wyszukiwanie według nazwy pliku lub kopii zapasowych w stosie 50 płyt. Nowa funkcja „wydruk seryjny” umożliwia automatyczne drukowanie innej zawartości na powierzchni każdej płyty, co ułatwia produkcję seryjną.