Nowości, Wielki Format

Projektory ultrakrótkoogniskowe z wbudowaną tablicą interaktywną w ofercie Ricoh

Ricoh Polska wprowadza do oferty nową serię projektorów ultrakrótkoogniskowych, w skład której wchodzą: PJ WX4141, PJ WX4141N oraz PJ WX4141NI z wbudowaną tablicą interaktywną.

Projektory z serii PJ WX4141 mogą wyświetlać wyraźne obrazy nawet z odległości zaledwie 11,7 centymetrów od powierzchni projekcji. Kompaktowe i lekkie zamienią nawet małe pomieszczenia w sale konferencyjne lub centra informacyjne. Projektory wyświetlają obraz o rozmiarze 48-80 cali z odległości 11,7 – 24,9 cm. Połączenie jasności obrazu 3300 lumenów i wysokiego współczynnika kontrastu 5000:1 zapewnia wyraźny obraz nawet w bardzo jasnym pomieszczeniu. Z wbudowanymi głośnikami i rozszerzonymi opcjami połączeń, projekcje 3D mogą być wykorzystywane nie tylko do prezentacji biznesowych, ale również do prezentacji multimedialnych.

Charakterystyczne cechy projektorów z serii PJ WX4141 to pionowy design, niewielkie wymiary i niewielka waga. Projektory mają możliwość montażu na ścianie i stole.

PJ WX4141NI z wbudowaną tablicą interaktywną pozwala dodawać notatki i rysunki na wyświetlonych obrazach. Funkcja interaktywna jest w pełni zintegrowana i nie ma potrzeby jej kalibracji ani dokonywania dodatkowych zakupów.

Nowa seria projektorów idealnie sprawdzi się w branży edukacyjnej (szkoły wyższe, szkoły językowe, centra szkoleniowe/konferencyjne), a także w szeroko pojętej branży retail czy horeca. Projektory znajdą zastosowanie zarówno przy projekcjach interaktywnych (dyskusje, warsztaty, zebrania, debaty, szkolenia, wymiana doświadczeń), jak i  jednokierunkowych (prezentacje materiałów reklamowych,  kolekcji, serii produktów, przedstawienie planów strategicznych).

Materiał powstał na podstawie informacji RICOH.