Nowości, Wielki Format

Dwa nowe projektory 3LCD dla biznesu i edukacji od Epson

Epson wprowadza na polski rynek dwa nowe, projektory do zastosowań biznesowych i edukacyjnych. Dzięki technologii 3LCD projektory mają jednakową jasność.

– 3000 lumenów – światła białego i barwnego (CLO – Color Light Output), dzięki temu obrazy są ostre i wyraźne, a kolory nawet do trzech razy jaśniejsze1 niż w przypadku standardowych 1-procesorowych projektorów DLP.
Jasne, żywe kolory, ostry i wyrazisty obraz oraz współczynnik kontrastu wynoszący 10 000:1 powoduje, że projektor idealnie nadaje się do prezentacji i projekcji filmów — w zastosowaniach edukacyjnych i biznesowych.
Stosowany wyłącznie przez firmę Epson ręczny suwak korekcji geometrii obrazu i automatyczna korekcja pionowej ułatwia i przyspiesza przygotowanie projektora do pracy. Niezależnie od tego, pod jakim kątem jest ustawiony projektor w stosunku do ekranu, obraz można łatwo skorygować i wyprostować.

Obydwa projektory mają funkcje ustawień ekologicznych, automatycznego wygaszania lampy oraz czasowego wyciszania dźwięku i wyłączania obrazu.

– Od ponad 10 lat jesteśmy numerem jeden na świecie wśród producentów projektorów , dlatego zawsze dążymy do jak najlepszego spełniania oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Wiele różnych gniazd połączeniowych – w tym HDMI i opcjonalna łączność bezprzewodowa umożliwiają łatwe podłączenie projektora do różnych źródeł sygnału – mówi Karol Andruszkiewicz, Business Sales Manager w polskim oddziale EPSON EUROPE B.V.

Obydwa modele są już dostępne w Polsce. Sugerowany cena detaliczna: 2100 zł (EB-X18) i 2400 zł (EB-W18).