Nowości, Wielki Format

Oferta na leasing zero procent w Via Color

Już wkrótce firma Via Color wprowadzi do swojej oferty specjalną propozycję leasingu 0%, realizowanego na podstawie specjalnych warunków wynegocjowanych przez firmę we współpracy z Getin Leasing. Dzięki temu każdy z klientów chcących zakupić ploter w tej formie finansowania, nie ponosi dodatkowych kosztów (m.in. obsługi leasingu, oprocentowania i prowizji).

Oferta leasingowa dedykowana jest dla wszystkich klientów Via Color i obejmuje plotery marki StormJet (zarówno w pierwszej, jak i drugiej odsłonie), dostarczane przez czołowego azjatyckiego producenta, firmę Sky Color.

To jedna z popularniejszych form finansowania inwestycji, szczególnie wobec konkurencyjnych kredytów. Leasing 0% zapewnia dużą elastyczność i wygodę w uzyskaniu środków na nabycie plotera, a w przeciwieństwie do standardowych procedur kredytowych, zapewnia minimum formalności i czasu, uproszczoną procedurę zawarcia umowy oraz wiele innych dodatkowych opcji.

Więcej informacji o ploterach StormJest I oraz II tutaj:
www.signs.pl/stormjet:-nowa-marka-ploterow-w-ofercie-via-color,18223,artykul.html
www.signs.pl/druga-odslona-plotera-stormjet-w-ofercie-via-color,19932,artykul.html

Aby uzyskać dodatkowe informacje odnośnie oferty leasingu 0%, wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie firmy pod adresem www.viacolor.pl/leasing.