Nowości, Wielki Format

Etykiety KDS na targach Pakfood

Firma KDS, wystawca tegorocznej edycji Festiwalu Marketingu i Druku, producent etykiet i taśm termotransferowych, zaprezentował również swoją szeroką ofertę podczas tegorocznej edycji targów Pakfood.

– Tegoroczne Targi Pakfood wydawały się nieco skromniejsze, jeśli chodzi o liczbę wystawców oraz gości w stosunku do lat poprzednich możemy jednak przyznać, że nie ilość, ale jakość jest najważniejsza, szczególnie jeśli chodzi o jakość relacji biznesowych jakie udało się nawiązać podczas wszystkich dni trwania wystawy – ocenia udział w wydarzeniu, Ewa Brzostek-Ciarcińska, kierownik marketingu w firmie KDS.

– Do sukcesu organizatorów można zaliczyć profesjonalną organizację i doskonałe zestawienie tego wydarzenia z wystawą producentów przemysłu spożywczego. Naturalna synergia tych dwóch środowisk została przez obie strony doceniona i widoczne było wzajemne zainteresowanie oraz wymiana doświadczeń – podkreśla Ewa Brzostek-Ciarcińska. – Dużym atutem targów była  obecność osób ściśle zainteresowanych wystawą oraz przedstawicieli firm zagranicznych, poszukujących na polskim rynku profesjonalnych partnerów biznesowych – dodaje Ewa Brzostek-Ciarcińska.

Firma KDS wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zarówno jednych jak i drugich, przedstawiła na targach Pakfood swoją standardową ofertę, chwaląc się dotychczasowym dorobkiem oraz pokazując nowe produkcje, które potwierdziły jakość i zaangażowanie firmy w nowoczesne rozwiązania.

www.kds.com.pl