Nowości, Wielki Format

Xerox nagrodzony na FESPA 2013

Centrum wystawiennicze ExCel odwiedziło aż 22 tys. osób z całego świata. Jedna z prestiżowych nagród imprezy została przyznana urządzeniu Xerox D95/D110/D125.

Xerox otrzymał podczas targów nagrodę stowarzyszenia European Digital Press Association. System druku Xerox D95/D110/D125 został uznany najlepszym wielofunkcyjnym urządzeniem drukującym.

– Nagrodzone modele D95/D110/D125 to monochromatyczne systemy drukujące z szybkością do 125 stron na minutę. Urządzenie posiada funkcje drukowania produkcyjnego, kopiowania, skanowania, a także zaawansowane opcje wykańczania, które pozwalają na produkcję innowacyjnych, różnorodnych i profesjonalnych wydruków. Największymi zaletami rozwiązania są nie tylko szybkość i łatwość obsługi, ale także doskonała jakość obrazu. Cieszymy się, że te atuty zostały docenione przez profesjonalistów, co stanowi to dla nas impuls do dalszego rozbudowania naszej oferty – mówi Stanisław Pieczara, PSG Marketing Manager, Xerox Polska.

European Digital Press Association to stowarzyszenie zrzeszające 20 branżowych magazynów działających w 23 europejskich krajach członkowskich. Raz do roku członkowie EDP wybierają najbardziej innowacyjną technologię na rynku druku cyfrowego w kilku kategoriach.

Targi Fespa 2013 odbyły się w dniach 25-29 czerwca w Londynie. Po raz pierwszy zorganizowano konferencję Jet-Set oraz seminaria i wykłady dotyczące m.in. druku cyfrowego, druku przemysłowego, czy świadomego prowadzenia przedsiębiorstwa, a w trakcie Print Inspiration Runway prezentowano nowatorskie rozwiązania w zakresie druku.