Nowości, Wielki Format

AMT Product wzmacnia dział serwisu

AMT Product – pierwszy polski producent atramentów eko i mild solwentowych konsekwentnie wzmacnia swoją pozycję rynkową. Klienci doceniają unikalną kombinację wysokiej jakości produktu i  bardzo atrakcyjnej ceny, co w efekcie daje komfortową pracę i znaczne obniżenie kosztów druku, przekładając się na wzrost rentowności drukarni.

Początkowo wiele osób obserwowało nasze działania i firmę z zaciekawieniem i zarazem z lekkim niedowierzaniem, że w Polsce można produkować  wysokiej jakości atramenty do Rolandów, Mutohów, czy Mimaki. Jednak nasze konsekwentne działania, jak potwierdzenie doskonałej światłoodporności atramentów w niezależnych badaniach, zdobycie złotego medalu na targach Festiwal Druku, a przede wszystkim kolejni zadowoleni klienci, budują nasz wizerunek jako sprawnego i wiarygodnego partnera biznesowego – mówi Marek Polewka właściciel firmy AMT Product.

Klienci wybierając nasz atrament otrzymują wsparcie techniczne w bardzo szerokim zakresie. Technik dokonuje wymiany atramentów (wcześniej czyszcząc ścieżkę atramentu),  stabilizuje i optymalizuje parametry druku i finalnie wykonuje profilowanie barwne.  Cały ten proces wykonywany jest bezpłatnie. W późniejszym etapie nasi klienci mają prawo do korzystania z usług serwisowych na specjalnych, preferencyjnych warunkach. Zakres świadczonych usług obejmuje przeglądy okresowe, wymianę części i podzespołów oraz doradztwo. Chcąc zapewnić sprawną obsługę obecnych i przyszłych klientów dział serwisu powiększył się o współpracowników:

Izabela Jankowiak – ma duże doświadczenie w pracy z drukarkami wielkoformatowymi. Pierwsze kroki w branży stawiała w bielskiej drukarni Fabryka Reklamy Nowa, gdzie zajmowała się obsługą kilkunastu ploterów wielkoformatowych. Specjalizuje się w serwisowaniu maszyn Mimaki, Roland, Mutoh oraz chińskich modeli wyposażonych w głowice DX5, DX7.  Z prawdziwie góralskim zaangażowaniem realizuje każde zlecenie serwisowe. Nieustępliwa. Jej zawodowe zainteresowania to  przede wszystkim color management.

Tomasz Kasperek – wieloletni praktyk oraz drukarz. Specjalizuje się w serwisowaniu i profilowaniu maszyn Mutoh, Roland oraz Mimaki. Doświadczenie zdobył współpracując m.in. ze znanym producentem reklam pneumatycznych Poltent z Wodzisławia Śląskiego. Ma bogatą znajomość softwaru wykorzystywanego w drukarniach. Interesuje się grafiką komputerową i reklamą.

Materiał opracowany na podstawie informacji AMT Product www.amtpolska.pl