Nowości, Wielki Format

Program HP PartnerOne Integart

Firma INTEGART POLAND Inc. uzyskała w programie PartnerOne, na podstawie oceny z 31 sierpnia 2013 r. na rok rozliczeniowy 2014 status: HP Gold Partner oraz następującą specjalizację: HP Gold Graphics Specialist

Jako uczestnik programu HP PartnerOne na rok rozliczeniowy 2014 INTEGART POLAND INC. posiada dostęp do wszelkich informacji, narzędzi, zasobów i treści, które sprawią, że współpraca z firmą HP będzie łatwiejsza i bardziej korzystna niż kiedykolwiek wcześniej. Korzyści są powiązane z uzyskanym statusem i będą obejmować: ceny specjalne, program kompensacji, logo i certyfikat autoryzacji, umieszczenie w wyszukiwarce partnerów w witrynie hp.com, prawo do funduszu MDF, nowe możliwości biznesowe i narzędzie do rejestracji ofert.

– Nasza wiara w pracę zespołową zainspirowała nas do dalszego ulepszania, wprowadzania zmian i nagradzania w najdłużej trwającym w branży programie partnerskim. Mamy nadzieję, że razem będziemy w stanie zapewnić naszym wspólnym Klientom jak najlepsze doświadczenia – mówi Beata Wrona, Koordynator Działu DRS / Project Manager Integart Poland.