Nowości, Wielki Format

Xerox na targach Print 13

W dniach od 8 do 12 września w Chicago odbyły się prestiżowe targi PRINT 13, w trakcie których Xerox zaprezentował swoje najnowsze technologie. Wśród pokazanych urządzeń znalazły się drukarko-kopiarka Xerox D136, cyfrowy system drukujący Xerox iGen 150 Press, a także nowe narzędzie oprogramowania Circle – Campaign Automation.

Produkcyjny system drukujący Xerox D136 umożliwia dostosowanie prędkości druku, opcji serwera oraz opcji wykańczania do potrzeb użytkowników. Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, że łatwo dostosowuje się do większości środowisk drukujących, a dzięki rozszerzonej pojemności nośnika oferuje szeroki wybór aplikacji – od  broszur i naklejek na szybę po wizytówki i magnesy.

Kopiarka/Drukarka D136 łączy się z serwerem Xerox EX Server, a Xerox FreeFlow® Print Server stanowi standardowe wyposażenie urządzenia. Dzięki rozdzielczości 2400 x 2400 dpi oraz tonerowi Xerox EA, tekst, zdjęcia i grafika mogą być stale reprodukowane w ostrych półtonach oraz wyraźnej czerni. Główne zalety Xerox D136 to prędkość druku wynosząca 136 str./min oraz możliwość przystosowania arkuszy różnych rozmiarów.

Wirtualne stoisko Xerox na targach można odwiedzić na stronie:
http://realbusinesslive.xerox.com/Virtual/Print13/auto.aspx