Nowości, Wielki Format

Ricoh Polska na Przystanku Woodstock

W dniach 1-4 sierpnia, w Kostrzynie nad Odrą, odbędzie się 19. Przystanek Woodstock. Ricoh Polska, która w grudniu 2012 roku podpisała umowę z Fundacją WOŚP, będzie oficjalnym partnerem technicznym tego wydarzenia.

Ricoh wspiera Fundację zarówno w codziennej pracy, jak i podczas najważniejszych i największych wydarzeń związanych z jej działalnością. Jednym z takich wydarzeń jest właśnie Przystanek Woodstock. W ramach współpracy Ricoh przekazało Fundacji WOŚP dodatkowe urządzenia (kolorowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne) dedykowane do obsługi wydarzenia. Urządzenia Ricoh będą obsługiwać również centrum prasowe – będą służyć prawie 300 dziennikarzom, którzy pojawią się na Przystanku. Ze względu na prestiżową rangę umowy urządzenia są objęte specjalną obsługą serwisową. Ricoh Polska dostarcza również  materiały eksploatacyjne i papier.

– Przystanek Woodstock to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń muzycznych w naszym kraju. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie imprezą zwiększyliśmy liczbę urządzeń przeznaczonych do obsługi. Przygotowaliśmy również specjalne urządzenie do druku pamiątkowych zdjęć. Jestem przekonany, że dodatkowe urządzenia i drukarki znacznie usprawnią działania organizacyjne podczas imprezy – powiedział Paweł Barski, Marketing Director w Ricoh Polska.