Nowości, Wielki Format

Pełnokolorowa drukara bonów od firmy Epson

TM-C710 to obecnie jedyna na rynku drukarka POS do drukowania kolorowych bonów, która ze względu na niewielkie rozmiary doskonale sprawdzi się w każdym punkcie kasowym. To wielofunkcyjne urządzenie szczególnie przydatne podczas kampanii reklamowych zwiększy zyski ze sprzedaży i pomoże wzbudzić zaufanie klientów. Możliwość drukowania kolorowych bonów w chwili transakcji, jaką daje drukarka TM-C710, pozwoli dostosować ofertę do każdego klienta.

Dzięki wysokiej jakości kolorowych wydruków można z łatwością odróżnić bony od paragonów. Wyraźne, atrakcyjne wizualnie bony przyciągają klientów, zachęcają ich do powrotu i budują zaufanie do firmy. A do tego możliwość drukowania od ręki pozwala na w pełni indywidualne podejście. Oferty, promocje i komunikaty są przygotowywane dla konkretnego klienta.

Aby skrócić czas obsługi klienta, wydruk kuponu o standardowych rozmiarach (20 cm, 360 x 180 dpi) z modelu TM-C710 trwa zaledwie około 2 sekund. Drukarka jest prosta w obsłudze, a wymiana tuszu i papieru zajmuje dosłownie chwilę. Ponadto model TM-C710 jest ekonomiczny — zastosowanie wysokowydajnych tuszy pozwala drukować nawet 4000 kuponów na wkład. Dzięki systemowi inteligentnego zasilania w tusz żadna kropla atramentu nie jest zmarnowana, co z kolei obniża koszty wydruku.

– Zachwycająca jakość drukowanych bonów potwierdza, że drukarka TM-C710 jest idealnym narzędziem w marketingu bezpośrednim, znacznie ułatwiającym komunikację z klientami. Urządzenie przyda się podczas specjalnych imprez, kampanii promocyjnych, do realizacji korzyści płynących z programów lojalnościowych oraz sprzedaży w ramach programu bodźców, a ma na celu przyciągnięcie uwagi większej liczby nowych klientów – mówi Grzegorz Moch, manager w polskim oddziale Epson Europe.

Orientacyjna sugerowana cena drukarki TM-C710 to 6460 zł.