Nowości, Wielki Format

Zainwestuj w wydajność – Konica Minolta bizhub 654

bizhub 654 łączy w sobie najwyższą wydajność i efektywność kosztową. To zaawansowane monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne wyposażono w funkcję skanowania w kolorze i możliwość różnorodnego wykańczania dokumentów. Do listy funkcjonalności należy dodać wysoką szybkość druku i skanowania.  

65 stron na minutę, 100% szybkości druku dwustronnego, błyskawiczna gotowość do pracy i realizacji zadań czekających w kolejce to najważniejsze parametry decydujące o szybkości pracy bizhub 654. Oferowana wydajność sprawia, że urządzenie doskonale sprawdzi się jako centralny system w zapracowanych działach lub monochromatyczna stacja drukująca w centralnym punkcie druku.  

bizhub 654 ma do zaoferowania znacznie więcej. Zaczynając od wysokiej wydajności skanowania w kolorze, poprzez  różnorodne opcje wykańczania po wolność korzystania z różnorodnych formatów i rodzajów papieru. To wszystko przekłada się bezpośrednio na podniesienie wydajności pracy biurowej.

W szerokiej gamie opcji wykańczania znalazły się zarówno tryb prostego zszywania, jak i profesjonalne broszurowanie z możliwością wstawienia kolorowej okładki czy składaniem listów (do 3 stron). Urządzenie realizuje wydruki na papierze o gramaturze od 52 do 300 g/m²  – sprawdzi się więc doskonale zarówno w przypadku druku faktur czy rozliczenia dostaw, jak i wizytówek. bizhub 654 obsługuje formaty od A6 do SRA3, a także banery do 1,2 m.

Zautomatyzowany podajnik dokumentów z modułem podwójnego skanowania pozwala na skanowanie w pełnym kolorze z maksymalną szybkością 180 obrazów na minutę. W połączeniu z aplikacjami do skanowania Konica Minolta, które można uruchamiać bezpośrednio z urządzenia, użytkownicy mają możliwość bezpośredniego przesyłania dokumentów bez konieczności zapisywania i ręcznej obsługi plików.

Podczas projektowania bizhub 654 zadbano o zapewnienie jak największej intuicyjności i wygody obsługi. Gwarantuje ją wygodny kolorowy dotykowy wyświetlacz multi-touch o przekątnej 9”. Ekran główny można spersonalizować i dostosować do potrzeb danego działu.

-bizhub 654 to przykład nowego sposobu myślenia o nowoczesnych wielofunkcyjnych urządzeniach drukujących w czerni i bieli. Ta grupa produktów, dzięki swojej wydajności i efektywności kosztowej, jest stałym elementem w biurowym krajobrazie. Kluczem do sukcesu jest stałe rozbudowywanie ich funkcjonalności i rozbudowa wszechstronności zastosowania. bizhub 654 dzięki zaawansowanym funkcjom skanowania i wykańczania z powodzeniem może stać się archiwizującym i drukującym sercem firmy – powiedział Szymon Szczur, Koordynator ds. Wsparcia Sprzedaży Rozwiązań Biznesowych.