Nowości, Wielki Format

Konica Minolta umacnia pozycję w południowo – wschodniej Polsce

Konica Minolta Business Solutions Polska i Xerrex sp. z o.o. z Rzeszowa ogłosiły podpisanie umowy autoryzacyjnej. Xerrex, który jest liderem w  branży cyfrowych systemów druku w regionie południowo – wschodniej Polski uzyskał status Platynowego Partnera. Obecnie w ofercie firmy znajduje się całe portfolio urządzeń drukujących Konica Minolta.

– Umowa z Xerrex pozwoli nam umocnić pozycję w regionie południowo –wschodniej Polski. Wierzymy, że nasza wiedza i innowacyjne rozwiązania będą doskonale komponować się z profesjonalizmem i doświadczeniem z którego słynie Xerrex – mówi Hubert Bobrowski, Dyrektor Sprzedaży Pośredniej Konica Minolta Business Solutions.

W ofercie Xerrex dostępne są obecnie urządzenia wielofunkcyjne, drukarki laserowe oraz systemy produkcyjne Konica Minolta.

–  Umowa z Konica Minolta jest dla nas kolejnym krokiem w projektowaniu i wdrażaniu kompleksowych rozwiązań optymalizujących środowisko biurowe – mówi Grzegorz Woźniak, Prezes Zarządu firmy Xerrex. –  Umowa ta stwarza zarówno dla Xerrex jak i Konica Minolta znakomite możliwości dalszego rozwoju działalności biznesowej. Urządzenia Konica Minolta uzupełniają nasze portfolio wysokiej jakości urządzeń wielofunkcyjnych. Oferowane przez nas rozwiązania pozwalają sprostać potrzebom klientów w zakresie pełnej obsługi i przetwarzania dokumentów zapewniając zwiększenie wydajności ich procesów dokumentowych, a w efekcie zaoszczędzenie środków finansowych wykładanych na wytworzenie i obieg dokumentów.