Nowości, Wielki Format

Konica Minolta: nowa seria drukarek bizhub 3300P, 4000P i 4700P

Najnowsza seria bizhub 3300P, 4000P i 4700P powstała z myślą o efektywności. Dzięki kompaktowym rozmiarom i zoptymalizowanej wydajności, nowe modele stanowią idealne rozwiązanie dla małych i średnich grup roboczych. Każdy z nich wyposażono w specjalnie dobrany zestaw cech i parametrów na podstawie których użytkownik może z łatwością wybrać model, który w najwyższym stopniu będzie odpowiadał jego potrzebom.

W premierowych modelach zastosowano rozwiązania, które wpływają na zwiększenie efektywności pracy i komfortu obsługi. Nowy procesor oraz możliwość rozbudowy pamięci wewnętrznej do 1,28 GB, które oferują bizhub 4000P i 4700P pozwalają na szybkie konwertowanie i wykonanie wszystkich zadań związanych z drukiem. Co więcej, najszybsze z tych urządzeń – bizhub 4700P realizuje 47 wydruków na minutę. Wszystkie nowe modele wyposażono również w wygodny system podajników o możliwości rozbudowy do łącznej pojemności 2 300 kartek – główny oraz trzy dodatkowe, w których można umieścić arkusze różnych formatów. Dzięki temu rozwiązaniu drukarka może realizować duże wydruki, a użytkownik nie musi martwić się o uzupełnianie brakującego papieru.  

Modele bizhub 4000P i 4700P wyposażono w kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 2,4”. Intuicyjne animowane menu zapewnia szybki dostęp do ustawień i opcji drukowania. Z jego poziomu można również śledzić informacje o statusie systemu. Nawigacja katalogowa zapewnia prostą i szybką obsługę bez konieczności korzystania ze skomplikowanych instrukcji.

Najnowsze modele z serii bizhub oferują szereg rozwiązań pozwalających na oszczędność energii oraz papieru. Zintegrowany tryb Eco umożliwia nie tylko zmniejszenie zużycia energii i tonera, ale też redukuje głośność urządzenia poprzez minimalizację natężenia dźwięków alarmów. Co więcej, dla obniżenia nakładów zużywanego papieru, dwustronny tryb drukowania jest aktywowany w ustawieniach domyślnych drukarki

Kompaktowe wymiary sprawiają, że najnowsze urządzenia drukujące z serii bizhub bez problemu można ustawić na biurku. Bez obawy więc można drukować na nich nawet poufne dokumenty. Jest to szczególnie ważne w pracy takich działów jak: HR, czy finanse.

– Nowe urządzenia z serii bizhub 3300P, 4000P i 4700P mogą z powodzeniem pełnić zarówno funkcje osobistej drukarki, którą ustawiamy na biurku, jak i rolę centralnego urządzenia drukującego dla małych i średnich grup roboczych. Biorąc pod uwagę zarówno efektywność kosztową, jak i wydajność te modele z pewnością zagoszczą w wielu biurach. – komentuje Szymon Szczur, Koordynator ds. Wsparcia Sprzedaży Rozwiązań Biznesowych.

Dzięki kompaktowemu designowi bizhub 3300P można wygodnie ustawić na biurku. Wszystkie nowe modele wyposażono w wygodny system podajników. Główny o pojemności do 2 300 kartek oraz trzy dodatkowe, w których można umieścić arkusze różnych formatów.