Nowości, Wielki Format

Phaser 7100: nowa kompaktowa drukarka Xerox

Xerox wprowadza na rynek drukarkę Phaser 7100 – rozwiązanie opracowane na potrzeby firm z sektora MSP oczekujących dobrej jakości kolorowych wydruków w atrakcyjnej cenie, stanowiących o sile przekazu i wpływających na wyniki sprzedaży. Według ekspertów informacje przedstawione w kolorowej formie mogą mieć przełożenie na decyzje zakupowe konsumentów.

Mający zaledwie 40,6 cm wysokości kompaktowy Phaser 7100 z łatwością mieści się na biurku. Urządzenie drukuje profesjonalne materiały marketingowe, zdjęcia i prezentacje w formacie A3,  z prędkością do 30 str./min, w rozdzielczości  1200 x 1200 dpi.

– Phaser 7100 dedykowany jest małym i średnim przedsiębiorstwom, które poszukują atrakcyjnego cenowo rozwiązania do kolorowego druku wysokiej jakości. Urządzenie posiada szereg funkcji monitorowania kolorowej i czarno-białej produkcji, pozwalając użytkownikom na kontrolę kosztów. Dobry jakościowo, kolorowy druk jest bardzo istotny dla firm takich jak agencje kreatywne i marketingowe specjalizujące się w materiałach promocyjnych typu broszury i foldery – powiedział Kamil Majchrzak, Product Manager, Xerox Polska.

Inne funkcjonalności urządzenia Phaser 7100:
• Powiększony podajnik – na 2050 arkuszy – znacznie zwiększa wydajność pracy poprzez ograniczenie czasu, który użytkownik spędza na dokładaniu papieru.
• Opcja automatycznego druku dwustronnego pozwala zaoszczędzić papier.
• Dzięki WiFi urządzenie może być ustawione w każdym miejscu biura.

Dostępność i ceny: Cena od 6599 zł netto.