Nowości, Wielki Format

Nowość Xerox, WorkCentre® 5800, usprawni pracę w biurze

Xerox przedstawia WorkCentre® 5800, czarno-białe urządzenia wielofunkcyjne z wbudowaną technologią Xerox ConnectKey™, która w zauważalny sposób usprawni pracę w biurze.

Urządzenia WorkCentre 5800 korzystają  z pierwszego w branży wbudowanego oprogramowania antywirusowego McAfee, które zwiększa bezpieczeństwo w dobie konsumeryzacji IT i coraz powszechniejszego wykorzystania prywatnych urządzeń w celach zawodowych. Dodatkowo, bezpieczeństwo poufnych danych zapewnia rozwiązanie Cisco TrustSec, które chroni przesyłane i odbierane informacje.

Urządzenia z serii WorkCentre 5800 zwiększają wydajność pracy w biurze dzięki podajnikowi na 8700 arkuszy i zastosowaniu wielu dostępnych prędkości druku. WorkCentre 5845/5855 drukuje i kopiuje z prędkością 45-55 stron na minutę, a WorkCentre 5865/5875/5890 nawet do 90 stron na minutę. Wszystkie modele skanują w kolorze z prędkością do 200 obrazów na minutę. Urządzenia są wyposażone w kolorowy ekran dotykowy, który pozwala użytkownikom na szybki i łatwy dostęp do głównych funkcji.

Ponadto, seria WorkCentre 5800 wyposażona jest w wydajny toner, który nie tylko gwarantuje lepszą jakość wydruku, ale również starcza na dłużej i jest łatwy w wymianie, co redukuje zarówno koszty eksploatacji, jak i czas przestoju w pracy urządzeń. Wśród przyjaznych środowisku rozwiązań i cech serii należy wymienić również certyfikat ENERGY STAR®, opcję pracy w trybie energooszczędnym i funkcję Earth Smart, pozwalająca na wybór najbardziej ekologicznego trybu drukowania.

Urządzenia Xerox WorkCentre® 5800 są dostępne w Polsce od 19500 zł netto.