Nowości, Wielki Format

Nowe kolorowe systemy produkcyjne Xerox Color J75 i C75

Dwa nowe cyfrowe systemy produkcyjne Xerox Color C75 i J75 drukują z prędkością do 75 str./min. Umożliwiają również druk w chmurze i z urządzeń mobilnych. Produkują wysokiej jakości kolorowe materiały, takie jak, broszury, korespondencję z zakresu marketingu bezpośredniego, katalogi a także fotoalbumy i inne.

Systemy produkcyjne Color J75 oraz C75 zaprojektowano w taki sposób, że oferują  różne ustawienia produkcyjne, które sprawdzą się w drukarniach, punktach usługowych, agencjach kreatywnych, zakładach fotograficznych i biurach. Ich wydajność i funkcjonalność docenią zarówno doświadczeni specjaliści, jak i początkujący użytkownicy.

„Systemy produkcyjne Color J75 oraz C75 wyposażone są w nowe narzędzia mające na celu ułatwienie klientom osiągania pożądanej jakości obrazu dla każdej kopii. Użytkownicy mogą automatycznie korygować pasowanie na arkuszu oraz kontrolować gęstość optyczną dla odbitki i drukowanego nakładu. Rozwiązania C75 i J75, choć mają kompaktowe rozmiary, oferują wiele zaawansowanych funkcji podnoszących jakość druku” – mówi Stanisław Pieczara, PSG & Solutions Marketing Manager, Xerox Polska.

Xerox Color J75

System produkcyjny Xerox J75 oferuje większą wydajność i pełną automatyzację dla czynności kalibracji i profilowania dzięki wbudowanemu w urządzeniu spektrofotometrowi. Rozwiązanie obsługuje  zróżnicowane rodzaje nośników, w tym o gramaturze do 300 gsm. Drukuje z prędkością  75 str./min. Ponadto, potrafi łatwo odwzorować barwy wykorzystywane w komunikacji wizualnej firm dzięki systemowi Automated Color Quality Suite (ACQS). Wbudowany spektrofotometr, a także narzędzia zarządzania kolorami pozwalają na dokładne odwzorowanie  barwy przy minimalnym udziale operatora.

Dodatkowo, wydajność urządzenia i szerokie spektrum narzędzi introligatorskich opracowanych przez Xerox i partnerów firmy, ułatwiają przygotowanie oraz stworzenie różnorodnych produktów, od pocztówek po broszury. Drukarze mogą także obsługiwać  personalizowane kampanie wielokanałowe z zastosowaniem rozwiązania firmy XMPie®, A Xerox Company.

Xerox Color C75  

Xerox Color C75 pomaga rozpocząć i rozwinąć działalność przedsiębiorstwa oferującego usługi druku cyfrowego. Osiąga prędkość druku do 75 str./min  na papierze niepowlekanym i do 51 str./min na powlekanym. Podobnie jak w urządzeniu J75, operator ma możliwość automatycznego korygowania pasowania na arkuszu i gęstości optycznej dla drukowanej odbitki i nakładu. Zaawansowane możliwości drukowania i kopiowania zwiększają wydajność pracy. Opcja wykorzystania technologii mobilnych oraz cloud computingu otwiera nowe biznesowe możliwości, pozwalając na bezpieczne drukowanie ze smartfonów, tabletów, laptopów oraz komputerów stacjonarnych.

Dostępny dla użytkowników pakiet ProfitAccelerator® Digital Business Resources, największy pakiet biznesowych narzędzi i usług w branży, pomaga drukarzom zarządzać firmą i zdobyć przewagę konkurencyjną.