Nowości, Wielki Format

Grzegorz Szymczykowski dyrektorem sprzedaży i serwisu w firmie KBA CEE

Z początkiem kwietnia Grzegorz Szymczykowski objął stanowisko dyrektora sprzedaży i serwisu w firmie KBA CEE. Odpowiada za działania handlowe oraz obsługę serwisową klientów Koenig & Bauer z segmentu arkuszowego druku offsetowego, działających na obszarze Polski.

Grzegorz Szymczykowski rozpoczął pracę w branży poligraficznej w 1999 roku. Przez pięć lat był związany z firmą Winkowski Sp. z o.o., gdzie pracował na stanowiskach technologa i handlowca. Przez kolejny rok pełnił funkcję koordynatora ds. druku w Avon Sp. z o.o., by w 2005 roku związać się z firmą KBA, wówczas reprezentowaną w Polsce przez Deva-Print Sp. z o.o., a od roku 2007 – przez KBA-Polska. Rozpoczął od stanowiska handlowca, w latach 2006-2010 pełnił funkcję regionalnego szefa sprzedaży, a następnie – aż do końca marca br. – dyrektora sprzedaży maszyn wielkoformatowych. Na ostatnim z wymienionych stanowisk pracował także w firmie KBA CEE Sp. z o.o., która powstała przed dwoma laty w miejsce spółki KBA-Polska celem zintegrowania działań Koenig & Bauer na obszarze Polski, Czech i Słowacji.

Objęcie przez Grzegorza Szymczykowskiego funkcji dyrektora sprzedaży i serwisu KBA CEE stanowi ciąg dalszy tego procesu. Na nowym stanowisku jest odpowiedzialny za działania handlowe oraz obsługę serwisową klientów KBA CEE z obszaru Polski, użytkujących arkuszowe maszyny offsetowe KBA we wszystkich klasach formatowych.

www.kba.com/pl