Nowości, Wielki Format

IQ color w formacie Folio

Europapier-Impap poszerza ofertę papieru kolorowego IQ color o papier IQ color w formie arkuszy Folio, nową rodzinę papieru kolorowego do druku offsetowego firmy Mondi.

IQ color to bezdrzewny, niepowlekany papier kolorowy. IQ to skrót oznaczający idealną jakość, a IQ color to doskonałe papiery kolorowe do wysokiej jakości wydruków i projektów konwersji druku.

Papier IQ color w formie arkuszy Folio jest dostępny w czterech różnych gramaturach (80, 120, 160 i 230 gsm) oraz 19 kolorach: od delikatnych pasteli po jasne, intensywne odcienie. Papier jest przeznaczony do realizacji różnorodnych projektów, od klasycznych materiałów biurowych: kopert, papieru firmowego, wizytówek i pocztówek, po wydruk raportów rocznych, menu, metek odzieżowych, materiałów szkolnych, notatników i torebek papierowych.

Papier IQ color odzwierciedla bogactwo kolorów natury i został wyprodukowany z drewna pochodzącego wyłącznie z lasów, w których prowadzona jest zrównoważona gospodarka leśna. Spełnia zatem wymogi przynależności do asortymentu „Green Range” firmy Mondi. Wszystkie papiery zaliczane do portfolio IQ posiadają certyfikaty FSC® i EU Ecolabel oraz są produkowane z użyciem bezpiecznych barwników zgodnych z wymogami europejskiej normy w zakresie bezpieczeństwa zabawek.

W uzupełnieniu oferty papierów IQ color w formacie Folio, przeznaczonego dla profesjonalnych drukarzy i producentów, Europapier-Impap oferuje również papier IQ color o mniejszych wymiarach (A4/A3), jak również koperty w rozmiarze DL, pakowane po 100 sztuk dla biur i odbiorców detalicznych.

www.europapier-impap.pl