Nowości, Wielki Format

Festiwal Druku: Forcard prezentuje nowe drukarki do kart plastikowych Evolis

Udział we wrześniowej edycji Festiwalu Druku potwierdziła firma Forcard , która zaprezentuje kolorowe drukarki do kart plastikowych francuskiej firmy Evolis.

Urządzenia o wyjątkowej jakości druku będzie można obejrzeć w trakcie pracy jako element Systemu Identyfikacji Wizualnej. Na stoisku firmy Forcard osoby zainteresowane będą mogły poznać najnowsze modele drukarek termosublimacyjnych Evolis z linii Primacy i Zenius oraz wydrukować próbne karty z własnym zdjęciem.

Oferta drukarek do kart plastikowych skierowana jest szczególnie dla firm z branży reklamowej i poligraficznej, dla punktów z usługami np. XERO ale także dla firm oferujących teletechniczne systemy kontroli dostępu i  administratorów tych systemów.

W drukarkach zastosowano inteligentne materiały eksploatacyjne wyposażone w układ zbliżeniowy , dzięki temu po włożeniu kasety z taśmą barwiącą urządzenie automatycznie rozpoznaje zainstalowane materiały eksploatacyjne i  optymalizuje swoje parametry zapewniając najlepszą jakość wydruku.  Użytkownik ma także dostęp do informacji o aktualnym poziomie wykorzystania taśmy barwiącej.

Wysoka jakość wydruku w rozdzielczości 300 dpi pozwala na uzyskanie wyraźnych wydruków z wiernie odwzorowaną kolorystyką projektu, dzięki temu drukarki mogą być wykorzystane zarówno do druku identyfikatorów i legitymacji jak też kart stałego klienta czy kart podarunkowych. Drukarki są bardzo proste w obsłudze o czym będzie można się przekonać odwiedzając stoisko firmy Forcard.

5. edycja Targów Reklamy i Poligrafii odbędzie się w Warszawie w zmienionej formule. Festiwal Marketingu został połączony z Festiwalem Druku. Targi, które odbędą się w dniach 11-12 września w warszawskiej halii EXPO XXI, skierowane są do szerokiego grona przedstawicieli rynku reklamowego: pracowników agencji reklamowych, drukarń oraz działów marketingu klientów końcowych. Wzorem poprzednich lat obowiązywać będzie pre-rejestracja wyłączająca przypadkowych zwiedzających. Wystawcami targów będą firmy z rynku artykułów promocyjnych, szeroko pojętej produkcji reklamowej oraz dostawcy mediów i maszyn.

www.forcard.pl
www.festiwaldruku.pl