Nowości, Wielki Format

Odpowiednia kontrola nad wydrukami

Konica Minolta wprowadziła na rynek nowe urządzenie wielofunkcyjne A4 – bizhub 25e, które zostało zaprojektowane do pracy w małych i średnich grupach roboczych. Bizhub 25e to niezawodne, łatwe w eksploatacji i kompaktowe urządzenie przeznaczone do wszystkich zadań biurowych obejmujących kopiowanie, drukowanie, skanowanie i faksowanie w formacie A4.

Urządzenie bizhub 25e oferuje szereg zalet wspomagających optymalizację procesów pracy, zwiększając jednocześnie wydajność i pozwalając na oszczędności. Dodatkowo kompaktowy bizhub 25e gwarantuje łatwość obsługi dzięki 5,7 calowemu dotykowemu wyświetlaczowi wyposażonemu w przejrzysty pasek menu z możliwością indywidualnego dostosowania, poprzez dodanie takich funkcji jak np. kopiowanie dokumentów tożsamości.

Kolejną zaletą urządzenia bizhub 25e jest elastyczność podawania papieru i duża pojemność tac podajnika – do 2100 arkuszy. Bizhub 25e ma do pięciu różnych tac, dzięki czemu nie ma konieczności częstego uzupełniania papieru. Ponadto umożliwia to jednoczesne umieszczenie w urządzeniu różnych nośników, takich jak papier cienki, gruby oraz koperty.

Urządzenie bizhub 25e jest wyposażone w inteligentny system odbioru papieru, obejmujący obok standardowej dodatkową tacę odbiorczą, którą można przeznaczyć wyłącznie na przychodzące faksy. Dzięki temu można je łatwo oddzielić od wydruków i kopii, tym samym zapobiegając chaosowi. Ponadto funkcja bezpiecznego drukowania umożliwia drukowanie poufnych dokumentów – proces druku rozpoczyna się wyłącznie po wprowadzeniu przez użytkownika hasła na ekranie wyświetlacza urządzenia. W ten sposób gwarantowana jest odpowiednia kontrola nad wydrukami.

Możliwości nowego urządzenia wielofunkcyjnego Konica Minolta zostały wzbogacone o kilka dodatkowych opcji. Wszechstronna funkcja skanowania pozwala na skanowanie w kolorze, a także wygodne rozdzielanie dokumentów przez Scan-to-E-mail/SMB/FTP/USB i TWAIN. Łatwy w użyciu podwójny podajnik oszczędza cenny czas, a jego funkcję uzupełnia prosta digitalizacja dokumentów.

– Nowy bizhub 25e jest naprawdę elastycznym i wydajnym urządzeniem wielofunkcyjnym. Połączenie najważniejszych wymagań biurowych w jednym urządzeniu, wraz z łatwymi do zrozumienia zasadami funkcjonowania i obsługi jest faktycznie tym, czego potrzebują klienci – komentuje Szymon Szczur, Koordynator ds. Wsparcia Sprzedaży Rozwiązań Biznesowych Konica Minolta Business Solutions Polska.