Nowości, Wielki Format

API.PL nowym dystrybutorem laminatów i laminatorów DRYTAC

Od marca API.PL wprowadziło do sprzedaży kompleksowy asortyment firmy Drytac – producenta materiałów i urządzeń do wykańczania wydruków.

W ofercie API.PL są dwa rodzaje laminatorów: płynne i rolowe. Laminatory płynne AFC występują w trzech szerokościach 1600, 2200 i 3200 mm. JetMounter ™ JM63 PRO to wszechstronny, wielkoformatowy laminator rolowy do pracy na zimno i na gorąco, w szer. 160 cm i temp.120 st.C. Jego promocyjny egzemplarz można teraz kupić w specjalnej cenie – 7490 EUR/Netto. Dzięki prostej budowie i łatwej obsłudze, jest idealną pomocą przy uszlachetnianiu każdej, nawet najbardziej wymagającej pracy. Sprawdza się przy produkcji średnio- i wysokonakładowej.

Dwie serie laminatów Interlam i Protac wysokiej jakości materiału łatwo się nakładają i są proste w użyciu. Interlam to specjalistyczne laminaty na zimno ( UV ). Są idealnym rozwiązaniem przy zabezpieczaniu krótkookresowych aplikacji. Protac stosuje się do aplikacji długookresowych, nawet w najtrudniejszych warunkach. Zabezpieczą wydruk przed zniszczeniem, wpływem wilgoci, odciskami palców, kurzem oraz przed promieniami UV. Uodparniają na uszkodzenia mechaniczne np.: szczotki w myjniach samochodowych. Posiadają interesujące tekstury: gładką jak lustro, o strukturze piasku, imitującą płótno bawełniane oraz satynową.