Nowości, Wielki Format

Europapier-Impap dystrybutorem produktów marki SIHL

Portfolio produktów działu „Media Reklamowe” firmy Europapier-Impap wzbogaciło się o materiały produkowane przez renomowaną europejską firmę SIHL.

„Niektóre materiały z oferty firmy SIHL znajdowały się w naszym portfolio już wcześniej, ale byliśmy zmuszeni kupować je poprzez innych polskich dystrybutorów. Rozmowy z firmą SIHL prowadziliśmy od kilku lat i w końcu na początku tego roku sytuacja się zmieniła – jesteśmy w tej chwili bezpośrednim dystrybutorem produktów marki SIHL, co spowodowało automatycznie powiększenie asortymentu sprzedawanych przez nas materiałów oraz oczywiście niższe ceny na produkty tej firmy, ze względu na pominięcie dotychczasowych dystrybutorów." – mówi Sławomir Jakubów, Business Development Manager Advertising Media.

Już na starcie współpracy oprócz bardzo znanych już w Polsce papierów z grupy Trisolv (papiery postart i primeart) Europapier-Impap wprowadziło kilka nowości  z nowej grupy produktów o nazwie DuraCURE – specjalny materiał do roll-up’ów o gramaturze 125 g/m2 (druk UV) oraz materiał do ścianek wystawienniczych o gramaturze 385 g/m2 (druk UV oraz Latex) – obydwa stanowią mieszankę papieru oraz folii, co powoduje, że materiały są bardziej ekologiczne niż produkty dostępne na rynku.  Dodatkowo materiały w/w oferowane są w bardzo konkurencyjnej cenie.

Kolejną nowością z tej samej grupy produktowej jest materiał do podświetleń (130 lub 170 g/m2) o specjalnej strukturze.

"Razem z firmą SIHL chcemy promować jej markę w Polsce. Myślę, że ta współpraca pozwoli nam prężnie i dynamicznie rozwijać nasze portfolio materiałów oraz dotrzeć do większej grupy docelowych klientów ze względu na najwyższą jakość produktu.” – dodaje p. Jakubów.

Firma SIHL to niemiecko-szwajcarski producent należący do koncernu Diatec. Jest znana w Polsce i całej Europie ze znakomitej jakości materiałów do druku wielkoformatowego, do wszelkiego rodzaju atramentów, poczynając od druku na atramentach wodnych, poprzez wszelakie solwenty, a na UV i lateksie kończąc.