!-- Google tag (gtag.js) --> Rusza program certyfikowania aplikatorów w 3M - OOH magazine
Logo

NowościWielki Format

Rusza program certyfikowania aplikatorów w 3M

Firma 3M otworzyła Centrum Szkoleniowe Aplikacji Reklamowych, w którym będzie certyfikować aplikatorów folii w ramach projektu 3M Endorsed Vehicle Graphics Installer Program. Jest to pierwszy tego typu projekt realizowany w Polsce.

W nowoczesnym centrum szkoleniowym w Kajetanach profesjonaliści z branży oceniani będą według amerykańskich standardów zaadoptowanych do rynku europejskiego. Program oceny umiejętności aplikatorów grafik i folii dekoracyjnych na pojazdy – 3M (Endorsed Vehicle Graphics Installer Program) wyłoni najlepszych specjalistów w branży. Uczestnicy program mogą zdobyć od 1 do 4 gwiazdek, które określają stopień kwalifikacji Instalatora 3M. Najwyższe umiejętności potwierdza certyfikat 3M.

– Zdobyty certyfikat jest nie tylko potwierdzeniem najwyższych kwalifikacji specjalisty, ale również otwiera drogę do udziału w licznych krajowych i międzynarodowych programach brandingowych. To także zawodowy prestiż, który wiąże się z dołączeniem do elitarnego grona certyfikowanych aplikatorów 3M – mówi Wojciech Kostro Dyrektor Rynku Sektora Bezpieczeństwa i Grafiki Reklamowej 3M w Polsce.

Pierwsze w Polsce, nowoczesne Centrum Szkoleniowe 3M, wychodzi na przeciw potrzebom branży motoryzacyjnej, reklamowej i designerskiej ze szczególnym uwzględnieniem rynku oklejania samochodów. W planach rozwoju centrum certyfikowani mają się znaleźć również aplikatorzy związani z szeroko pojętym designem, reklamą wizualną, dekoracją wnętrz czy fasad budynków.

Centrum Szkoleniowe Aplikacji Reklamowych mieści się przy Alei Katowickej 117, w Kajetanach pod Warszawą.